SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunučių čempionatas (Druskininkai, 06 14-15): patikslinta programa, dalyvių sąrašas 

2017 metų pasaulio ir 2018-ųjų Europos čempionas Andrius Gudžius šį sezoną grįžta prie geriausios karjeros formos
2022-07-18

Ramiai į pasaulio čempionato finalą patekęs Gudžius: „finale reiks dėt, kiek eina.“

Pasaulio čempionate Judžine jis antruoju bandymu įvykdė normatyvą (66,60 m) ir su penktu rezultatu žengė į finalą. Tradiciškai nenoriai po atrankos varžybų kalbėjęs disko metikas sakė, kad svarbiausia, kad pirmas darbas – padarytas: „Planas – 66 metrai, išpildymas – 100 proc.”

Prieš penkerius metus pasaulio čempionate Londone į disko metimo viršūnę šovęs A. Gudžius vėliau turėjo ištverti traumą, Laimo ligą ir skausmingai pasibaigusias olimpines žaidynes. Tokijuje jis liko šeštas, nesusiklostė ir 2019 metų pasaulio čempionatas Dohoje, kur lietuvis buvo tik 12-as.

Šį sezoną vėl 69 m žymą pasiekęs 31-erių lengvaatletis sugrįžta į elitą ir pasaulio čempionato finale Judžine bandys tai dar kartą įrodyti: „Prieš finalą jokių minčių. Tiesiog dabar diena poilsio, treniruotė, atsigavimas. Finale jau reiks dėt, kiek eina. O šiandien tiesiog reikėjo saugiai sudalyvauti ir patekti į finalą.“

Disko metimo finalas vyks ankstų trečiadienio rytą nuo 3 val. 15 min. per LRT televiziją. Dėl medalių kovos ne tik A. Gudžius, bet ir su pirmu rezultatu (68,91) į finalą patekęs Mykolas Alekna.

LRT.lt informacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite