SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunučių čempionatas (Druskininkai, 06 14-15): patikslinta programa, dalyvių sąrašas 

Lietuvos čempionatas: trečioji diena
2023-07-30

Sekmadienį Lietuvos čempionatas finišavo. Varžybų pradžia turėjo būti 10.15 val., bet dėl lietaus pasėkmių nukelta viena valanda.

Sužinojome dar 12 šių metų Lietuvos lengvosios atletikos čempionų.

VYRAI

200 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 20.81/-1.1 (200 m aukso medalis laimėtas šeštą kartą iš eilės), 2.Adas Dambrauskas (Kėdainiai/Vilnius) 21.43 (asmeninis rekordas), 3.Lukas Sutkus (Telšiai) 21.73 (atrankoje 21.62/-0.5)

5000 m. 1.Robertas Vališauskas (Šiauliai/Šiaulių r.) 15:10.17, 2.Aurimas Rimkus (Šiauliai) 15:10.92 (asmeninis rekordas), 3.Mindaugas Balčiauskis (Raseiniai) 15:22.44 (asmeninis rekordas)

400 m b/b. 1.Rapolas Saulius (Vilnius) 53.35 (šeštas aukso medalis šioje rungtyje), 2.Nedas Talalas (Kaunas) 56.58, 3.Nojus Petraitis (Šilutė) 57.08 (asmeninis rekordas)

Kartis. 1.Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 4.33 (septintas čempionatas laimėtas iš eilės, aštuntas per visą laiką), 2.Nikodemas Laurynas (Vilnius) 4.13, 3.Mikita Buzuk (Vilnius) 3.73

Trišuolis. 1.Marius Vadeikis (Kaunas) 15.55/0.3 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, antras aukso medalis trišuolyje), 2.Gustas Griška (Kaunas) 14.64/0.2, 3.Rimvydas Augys (Raseiniai) 14.48/0.5

MOTERYS

200 m. 1.Lukrecija Sabaitytė (Vilnius) 23.90/-2.0, 2.Eva Misiūnaitė (Kaunas/Vilnius) 24.34 (atrankoje 24.20/2.1), 3.Andrė Ožechauskaitė (Kaunas) 24.59 (atrankoje 24.42/-0.5)

5000 m. 1.Lina Kiriliuk (Šiauliai) 16:53.31 (anksčiau buvo laimėjusi 2015 ir 2022 metais), 2.Karolina Bliujūtė (Vilnius) 17:07.85 (asmeninis rekordas), 3.Eleonora Višnevskytė (Vilnius) 17:59.87 (asmeninis rekordas)

400 m b/b. 1.Gerda Kirkytė (Kupiškis/Šiauliai) 1:00.32 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Ema Sarafinaitė (Jonava) 1:00.94, 3.Gintarė Blažytė (Vilnius) 1:04.20

Trišuolis. 1.Aina Grikšaitė (Vilnius) 14.05/0.4 (asmeninis rekordas stadionuose, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, čempionė antrus metus iš eilės), 2.Dovilė Kilty (Šiauliai) 14.02/0.2, 3.Diana Zagainova (Vilnius) 13.93/1.8

Ietis. 1.Liveta Jasiūnaitė (Kaunas) 55.26 (laimėjo čempionatą devintą kartą, paskutinius aštuonis iš eilės), 2.Paulina Kėsylytė (Kaunas) 40.86, 3.Ieva Trainauskaitė (Vilnius) 40.30 (asmeninis rekordas)

Septynkovė. 1.Beatričė Juškevičiūtė (Kaunas) 5905 (13.33/1.9 – 1.66 – 12.24 – 23.96/0.2 – 5.87/-0.4 – 41.16 -2:17.17) (antras čempionės aukso medalis), 2.Gabriela Liminovič (Vilnius) 4601, 3.Satera Balčaitytė (Klaipėda) 4551

Mišri estafetė 4×400 m. 1.Vilnius I (Algimantas Žemaitaitis, Gintarė Blažytė, Dariuš Križanovskij, Eglė Vaitulevičiūtė) 3:35.47, 2.Vilnius II 3:38.69, 3.Kaunas II 3:43.92

Komandinė įskaita
I miestų grupė. 1.Kaunas 54381, 2.Vilnius 52291
II miestų grupė. 1.Šiauliai 29456. 2.Klaipėda 27676, 3.Panevėžys 7980
Rajonų grupė. 1.Raseiniai 7529, 2.Švenčionys 7208, 3.Marijampolė 5546

Rezultatai. Septynkovės rezultatai.

Video transliacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite