SVARBUS PRANEŠIMAS:

Naujas (birželio 16 d.) sprendimas dėl aukšto meistriškumo sporto varžybų organizavimo būtinų sąlygų

Andrių Gudžių iš finalo „išstūmė“ paskutinis atrankos metimas
2016-07-07

Apmaudžiai į finalą nepateko po kojos lūžio sveikstantis Andrius Gudžius. Disko metikas geriausiu trečiu bandymu įrankį numetė 63,60 m bei ilgą laiką rikiavosi geriausiųjų 12-uke. Vis dėlto paskutinis atrankos varžybų dalyvis olandas Rutgeris Smithas paskutiniu bandymu pasiekė savo geriausią sezono rezultatą – 63,85 m – bei „išstūmė“ lietuvį iš finalo.

Geriausią Lietuvos sezono rezultatą pasiekęs A.Gudžius užėmė 13 vietą. Pirmu bandymu sportininkas numetė 63,37 m, antru – 61,58 m. Kitam atrankoje dalyvavusiam lietuviui Eligijui Ruškiui nepavyko atlikti nė vieno įskaitinio bandymo.

Kvalifikacinį normatyvą – 64,00 m – įvykdė net dešimt disko metikų, o geriausią rezultatą tarp jų pasiekė ispanas Loisas Maikelis Martinezas (66,00 m).

R.Sakalauskas – 20-as

Trečias kartas pamelavo. Būtent trečiame karjeroje Europos čempionato pusfinalyje dalyvavęs Rytis Sakalauskas šio 100 m rungties etapo neįveikė. 29-erių lietuvis nuotolį įveikė per 10,40 sek. ir užėmė 20 vietą. Atrankoje greičiausias Lietuvos žmogus bėgo kiek greičiau – 10,37 sek.

„Jaučiau, kad finiše nebėgau taip, kaip turėčiau. Vakar buvo atvirkščiai – pirmą pusę bėgau prasčiau, o dabar pritrūko galo. Norėjosi daug geriau, bet yra kaip yra. Poilsio dabar nebus, sportuosiu, ruošiuosi toliau“, – po finišo sakė R.Sakalauskas.

Su geriausiu rezultatu į finalą pateko prancūzas Jimmy Vicaut (10,03 sek.), aplenkęs britą Jamesą Ellingtoną (10,04 sek.) ir turką Jaką Ali Harvey‘ų (10,04 sek.). Dėl medalio kovą tęs ir Dovilės Dzindzaletaitės širdies draugas britas Richardas Kilty, kuris pusfinalyje buvo šeštas – 10,15 sek.


Autorius – Robertas Trakys

Alfredo Pliadžio nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite