SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunučių čempionatas (Druskininkai, 06 14-15): patikslinta programa, dalyvių sąrašas 

Atidaryti Europos lengvosios atletikos namai
2016-11-07

Praėjusį ketvirtadienį Lozanoje (Šveicarija) buvo atidaryti Europos lengvosios atletikos (EA) namai. Į naujajo svarbiausios Senojo žemyno lengvosios atletikos organizacijos ofiso atidarymą sugužėjo daugumos iš 51 EA narių federacijų atstovai. Tarp svečių buvo ir tokie asmenys, kaip Tarptautinio olimpinio komiteto prezidentas Thomas Bachas bei IAAF viceprezidentas Sergejus Bubka.

„Jaudinuosi priimdamas tiek daug lengvosios atletikos šeimos narių, tokiu istoriniu mūsų organizacijai momentu. Naujų namų atidarymas įamžina puikius metus, su sėkmingai Amsterdame surengtu Europos čempionatu, – teigė EA prezidentas Svenas Arne Hansenas. – Prezidentu buvau išrinktas su tikslu pakeisti lengvąją atletiką, o dabar turime pamatą pasiekti tuos pokyčius, kuriuos pažadėjau.“

EA namų atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prezidentas Eimantas Skrabulis ir generalinė sekretorė Nijolė Medvedeva.

Naujoji būstinė įsikūrusi vos už 400 metrų nuo pagrindinės Lozanos stoties. Pastatas buvo pradėtas statyti dar 2015-ųjų balandį, o spalio pabaigoje jame jau buvo galima dirbti.

Įėjus į ofisą svečius pasitinka stendas, ant kurio galima pamatyti visų 51 EA narių federacijų logotipus bei sveikinimo žodžius kiekvienos Europos valstybės kalba.

 

lengvoji.lt

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite