Varžybų kalendoriaus patikslinimas: tradicinės bėgimo varžybos „Senvagė 2024“ vyks balandžio 6 d. (ne balandžio 13 d.).

Australijos ir Okeanijos čempionatas
2017-02-19

Šeštadienį, 22.30 val. Lietuvos laiku Adelaidėje buvo duotas startas Australijos ir Okeanijos 20 km sportinio ėjimo čempionato, įtraukto į IAAF sportinio ėjimo „Iššūkio“ varžybų seriją, dalyviams.

Moterų grupėje rungtyniavo 12 ėjikių iš 5 valstybių. Nugalėjo australė Regan Lamble (1:29:58). Brigita Virbalytė-Dimšienė finišavo antra (1:30:55) – tik tris kartus per visą karjerą ji buvo pasiekusi geresnį rezultatą.

Olimpinis prizininkas Dane Bird-Smith’as (Australija) buvo greičiausias tarp vyrų (1:19:37). Marius Žiūkas pasiekė asmeninį rekordą (1:21:27) ir finišavo septintas. Visų laikų Lietuvos geriausių rezultatų  sąraše Marius iš penktos vietos pakilo į antrą. Tadas Šuškevičius (1:25:01) buvo tryliktas tarp 24 sportininkų iš 9 šalių.

Po šių varžybų Lietuvos ėjikai, praleidę treniruočių stovykloje Australijoje pusantro mėnesio, grįžta namo.