SVARBUS PRANEŠIMAS:

Patikslinta Lietuvos vaikų olimpinių vilčių varžybų miestų grupėje (lapkričio 16 d.) programa 

Baltijos čempionato II diena: Lietuva – antra
2019-06-16

Sekmadienį Uogrėje (kūjo metimas vyko Salaspilyje) finišavo Baltijos šalių komandinis čempionatas ir Latvijos Prezidento taurės varžybos.

Antrosios varžybų dienos nugalėtojai ir lietuvių rezultatai (skliaustuose – vieta Baltijos čempionate):

Moterys.

200 m. 1(1).Akvilė Andriukaitytė 23.83/1.1, 6(5).Ugnė Jankauskaitė 24.84/1.1.
1500 m. 1(1).Monika Elenska 4:23.11, 4(3).Gabrielė Paužaitė 4:28.92, 9.Ugnė Žvinklytė 4:39.84, 10.Dominyka Petraškaitė 4:40.16 (asmeninis rekordas).
5000 m. 1(1).Monika Bytautienė 16:41.93 (asmeninis rekordas), 2(2).Greta Karinauskaitė 17:21.96 (asmeninis rekordas).
100 m b/b. 1(1).Grit Šadeiko (EST) 13.40/-0.7, 5(4).Rasa Mažeikaitė 14.48/-0.7, 7(6).Gabrielė Čeponytė 14.89/-0.7.
400 m b/b. 1(1).Gabija Galvydytė 59.38, 5(4).Kamilė Gargasaitė 1:02.09 (asmeninis rekordas), 7.Elena Jasaitė 1:04.43 (asmeninis rekordas).
Tolis. 1(1).Kreete Verlin (EST) 6.16/0.1, 2(2).Aina Grikšaitė 6.10/-0.4 (asmeninis rekordas), 5.Augustė Regalaitė 6.01/-0.1 (pakartotas asmeninis rekordas), 7(4).Vaida Padimanskaitė 5.79/-0.1, 10.Emilija Strupaitė 5.31/1.0.
Rutulys. 1.Viktoryia Kolb (BLR) 16.52, 2(1).Ieva Zarankaitė 15.68, 4(3).Marija Šyvytė 14.09.
Kūjis. 1(1).Anna Maria Orel (EST) 66.60, 4(3).Ugnė Butėnaitė 52.06, 7(6).Klaudija Bieliauskaitė 42.30.
5000 m ėjimas. 1(1).Jekaterina Mirotvortseva (EST) 22:52.44, 2(2).Austėja Kavaliauskaitė 24:07.12 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 6(5).Toma Dailidonytė 25:29.73 (asmeninis rekordas)
4×400 m. 1.EST 3:44.64, 2.LTU (Gabija Galvydytė, Roberta Žikaitė, Erika Krūminaitė, Kamilė Gargasaitė) 3:46.15.

Vyrai.

200 m. 1(1).Gediminas Truskauskas 21.29/-0.6, 7(5).Ugnius Savickas 22.06/-0.6, 9.Nojus Budavičius 22.29/-0.6.
800 m. 1(1).Benediktas Mickus 1:49.72, 2(2).Mindaugas Striokas 1:50.28.
3000 m kliūtinis bėgimas. 1(1).Justinas Beržanskis 8:46.91 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3(2).Giedrius Valinčius 9:03.08 (asmeninis rekordas, įvykdytas Europos jaunimo čempionato normatyvas).
110 m b/b. 1.Vitali Parokhonka (BLR) 13.68/0.2, 2(1).Rapolas Saulius 14.23/0.2, 4(3).Martynas Vrašinskas 14.36/0.2.
400 m b/b. 1(1).Erik Jagor (EST) 52.08, 4(3).Artūras Janauskas 53.70 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 6(5).Maksim Bolotin 55.78.
Aukštis. 1(1).Adrijus Glebauskas 2.24, 3(3).Mantas Liekis 2.12.
Kartis. 1(1).Mareks Arents (LAT) ir 1.Eirik Greibrokk Dolve (NOR) 5.25, 5(4).Osvaldas Gedrimas 4.60, 7(6).Lukas Kolpakovas 4.40.
Trišuolis. 1.Maksim Niastsiarenka (BLR) 16.29/0.0, 3(2).Dominykas Petrosevičius 14.98/-1.3, 5(4).Vilius Junevičius 14.80/-0.3.
Rutulys. 1(1).Kristo Galeta (EST) 19.29, 3(3).Šarūnas Banevičius 18.20, 4(4).Arminas Čečkauskas 17.09.
Diskas. 1(1).Martin Kupper (EST) 64.83, 2(2).Aleksas Abromavičius 59.55, 3(3).Domantas Poška 54.75.
Kūjis. 1.Siarhei Kalamoyets (BLR) 71.38, 2(1).Tomas Vasiliauskas 70.23, 6(5).Tomas Juknevičius 57.96.
10000 m ėjimas. 1.Uladzimir Kalesnik (BLR) 41:04.40, 6(4).Paulius Juozaitis 47:14.27 (asmeninis rekordas), 9(6).Deividas Balevičius 51:13.55.
4×400 m. 1.EST 3:12.95, 3.LTU (Rokas Pacevičius, Deimantas Špučys, Artūras Janauskas, Maksim Bolotin) 3:17.30.

Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estijos komanda (311 taškų), pernai buvusi tik trečia. Praėjusių metų nugalėtojai lietuviai šį kartą liko antri (289), o varžybų šeimininkai – treti (201).

Latvijos Prezidento taurę už geriausią rezultatą pagal IAAF taškų lentelę tarp moterų iškovojo Liveta Jasiūnaitė. Po šeštadienio varžybų geriausią rezultatą tarp vyrų turėjusį Edį Matusevičių šiandien aplenkė Estijos diskininkas Martinas Kuperis.

Rezultatai.

Komandiniai rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite