SVARBUS PRANEŠIMAS:
Baltijos čempionatai: jaunimas – pirmas, jaunučiai – treti
2018-07-21

Jelgavoje baigėsi Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių komandiniai čempionatai.

Lietuvių rezultatai atskirose rungtyse:

Jaunuolės.
100 m. 1.Gabrielė Kaminskaitė 12.07/-0.6 (asmeninis rekordas), 3.Austėja Barbšytė 12.21/-0.6 (asmeninis rekordas).
400 m. 2.Roberta Žikaitė 56.82 (asmeninis rekordas), 3.Karolina Zeleniūtė 57.55 (asmeninis rekordas).
1500 m. 1.Ugnė Žvinklytė 4:42.73, 2.Greta Karinauskaitė 4:44.95.
100 m b/b. 5.Gabrielė Galdikaitė 14.96/-0.7 (asmeninis rekordas), 6.Vera Antonova 16.69/-0.7.
400 m b/b. 1.Gabija Galvydytė 59.14, 4.Hanna Zikejeva 1:05.20 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Urtė Baikštytė 1.80, 2.Gintarė Tirevičiūtė 1.73.
Tolis. 3.Vaida Padimanskaitė 5.84/0.1, 5.Urtė Bačianskaitė 5.67/2.6.
Trišuolis. 2.Kristina Jašauskaitė 12.70/0.1 (asmeninis rekordas), 4.Deimantė Raudytė 11.83/0.2.
Rutulys. 1.Valerija Kolontaj 13.95 (asmeninis stadionų rekordas), 2.Urtė Bačianskaitė 13.82.
Diskas. 1.Agnė Jonkutė 48.16, 3.Sonata Rudytė 41.94.
Ietis. 4.Lina Surgelaitė 39.44, 6.Gintarė Paulauskaitė 33.69.

Jaunuoliai.
100 m. 5.Laurynas Toleikis 10.99/-0.8, 6.Regimantas Tiškus 11.07/-0.8.
400 m. 3.Benas Kontrimavičius 49.87, 5.Modestas Katinas 51.14.
1500 m. 1.Eduardas Rimas Survilas 4:00.55, 3.Giedrius Valinčius 4:05.66.
110 m b/b. 3.Edgaras Benkunskas 14.60/-0.1 (asmeninis rekordas), 5.Domas Gailevičius 15.20/-0.1 (asmeninis rekordas).
400 m b/b. 2.Dominykas Smetonis 55.86 (asmeninis rekordas), 5.Domas Gailevičius 59.49.
Aukštis. 1.Augustas Bukauskas 2.07 (asmeninis rekordas), 3.Aleksas Vilkas 2.01.
Tolis. 2.Algirdas Strelčiūnas 7.16/-0.5, 5.Edgaras Benkunskas 6.81/0.0.
Trišuolis. 2.Vilius Junevičius 14.43/0.6 (asmeninis rekordas), 3.Paulius Ivaškevičius 14.18/0.5.
Rutulys. 1.Dominykas Čepys 16.65 (asmeninis rekordas), 4.Mažvydas Paurys 15.33.
Diskas. 1.Martynas Alekna 53.60, 2.Armandas Miliauskas 50.76.
Ietis. 5.Lukas Lučkauskas 57.63, 6.Armandas Miliauskas 53.74.

4×400 m. 2.Lietuva (Gabija Galvydytė, Roberta Žikaitė, Benas Kontrimavičius, Modestas Katinas) 3:36.48.

Jaunutės.
100 m. 2.Andrė Ožechauskaitė 12.18/-0.7, 6.Simona Milerytė 12.93/-0.7.
400 m. 3.Miglė Mincytė 1:00.36, 6.Gerda Bartkutė 1:01.63.
1500 m. 5.Agnė Ramanauskaitė 5:21.01, 6.Deimantė Bendaravičiūtė 5:31.30.
100 m b/b. 2.Gabija Klimukaitė 15.08/-2.2 (asmeninis rekordas), 5.Atėnė Šliževičiūtė 15.50/-2.2 (asmeninis rekordas).
300 m b/b. 2.Gabija Klimukaitė 46.55, 4.Elena Jasaitė 47.04.
Aukštis. 2.Atėnė Šliževičiūtė 1.69 (asmeninis rekordas), 6.Evelina Bukauskaitė 1.55.
Tolis. 2.Andrė Ožechauskaitė 5.59/0.4, 6.Neda Lasickaitė 5.04/-0.3.
Trišuolis. 2.Ugnė Mykolaitytė 11.50/1.3 (asmeninis stadionų rekordas), 5.Evelina Bukauskaitė 10.91/0.5.
Rutulys. 5.Ernesta Lasauskaitė 12.04, 6.Nerilė Dikšaitė 10.74.
Diskas. 2.Paulina Stuglytė 42.73, 4.Nerilė Dikšaitė 36.96 (asmeninis rekordas).
Ietis. 4.Paulina Kėsylytė 38.48 (asmeninis rekordas), 6.Miglė Mankevičiūtė 32.43.
400+300+200+100 m. 3.Lietuva (Andrė Ožechauskaitė, Simona Milerytė, Miglė Mincytė, Elena Jasaitė) 2:22.07.

Jaunučiai.
100 m. 2.Adomas Nakrošis 11.22/-1.5 (asmeninis rekordas), 5.Matas Abartis 11.76/-1.5.
400 m. 3.Algimantas Vėževičius 53.32 (asmeninis rekordas), 4.Laurynas Baliutavičius 54.25 (asmeninis rekordas).
1500 m. 2.Jonas Dėdinas 4:31.01, 3.Deividas Davydovas 4:33.39 (asmeninis rekordas).
110 m b/b. 4.Adomas Vokietaitis 15.88/-2.4 (asmeninis rekordas), 5.Dovydas Kalvelis 16.43/-2.4.
300 m b/b. 4.Adomas Vokietaitis 41.95 (asmeninis rekordas), 6.Martas Damažeckas 42.65.
Aukštis. 1.Evaldas Šidlauskas 1.87 (asmeninis rekordas), 4-5.Martynas Šliarpas 1.75 (pakartotas asmeninis rekordas).
Tolis. 1.Jokūbas Zareckas 6.32/0.0 (asmeninis rekordas), 4.Dovydas Kalvelis 5.83/-0.5.
Trišuolis. 1.Aurimas Narijauskas 13.29/0.3, 6.Jokūbas Zareckas 11.67/0.9.
Rutulys. 1.Rokas Domanaitis 16.03 (asmeninis stadionų rekordas), 2.Bleidas Makaravičius 15.92 (asmeninis stadionų rekordas).
Diskas. 2.Rokas Domanaitis 52.42, 3.Bleidas Makaravičius 50.15 (asmeninis rekordas).
Ietis. 1.Marius Radzevičius 54.38, 5.Tautvydas Burauskas 46.09.
400+300+200+100 m. 3.Lietuva (Adomas Nakrošis, Matas Abartis, Laurynas Baliutavičius, Algimantas Vėžėvičius) 2:11.80.

Baltijos šalių jaunimo komandinį čempionatą laimėjo Lietuvos komanda (177), antri – latviai (171), treti – estai (127).

Estija laimėjo jaunučių čempionatą (180), Latvija (155) trimis taškais pralenkė Lietuvą (152).

Rezultatai (jaunimas, jaunučiai).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite