SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Šiaulių metimų čempionatas vyks balandžio 29 d.

Baltijos jaunimo komandinis čempionatas
2024-03-02

Kovo 2 d. Võru Estijos, Latvijos ir Lietuvos komandos rungtyniavo Baltijos šalių jaunimo komandiniame čempionate.

Nugalėjo Estijos komanda (198 taškai), antri – latviai (182), treti – lietuviai (130).

Atskirų rungčių nugalėtojai ir lietuvių užimtos vietos:

Vaikinai

60 m. 1.Raiko Kahr (EST) 6.92, 3.Aistis Manton 6.94, 5.Augustinas Baliutavičius 7.17
200 m. 1.Raiko Kahr (EST) 21.89, 2.Aistis Manton 22.03 (asmeninis rekordas), 6.Augustinas Baliutavičius 23.34 (asmeninis rekordas)
400 m. 1.Matas Janarauskas 48.97, 6.Nojus Petraitis 53.00
800 m. 1.Sten Sihver (EST) 1:55.37, 4.Stanislav Kravets 2:00.13, 6.Eimantas Janiulis 2:02.64 (asmeninis rekordas)
1500 m. 1.Kristers Kudlis (LAT) 3:58.88, 5.Danielis Bendaravičius 4:27.18, 6.Vilius Danilovas 4:33.20
3000 m. 1.Valentas Mockus 9:00.64, 4.Aldas Kasparas 9:39.91
60 m b/b. 1.Raiko Kahr (EST) 7.77, 4.Gediminas Kulpavičius 8.04, 5.Artas Laučys 8.48
Aukštis. 1.Kristen Robin Mast (EST) 2.00, 3.Dovydas Bielinskas 1.97 (asmeninis rekordas), 5.Lukas Pilkauskas 1.97
Kartis. 1.Andreas Trumm (EST) 4.95, 4.Mikita Buzuk 4.10, 5.Nikita Chnykinas 4.10
Tolis. 1.Jorens Mikelsons (LAT) 6.92, 4.Adanas Balkauskas 6.47, 6.Saulius Tribulaitis 6.19
Trišuolis. 1.Aleksis Gailītis (LAT) 14.80, 3.Adanas Balkauskas 13.81
Rutulys. 1.Hendrik Kookmaa (EST) 16.19, 3.Matas Mikulėnas 15.35, 4.Dominykas Stankus 14.76

Merginos

60 m. 1.Ema Rupšytė 7.68, 6.Viltė Juknaitė 8.36
200 m. 1.Mia Lisett Meringo (EST) 25.26, 3.Indrė Maksimavičiūtė 25.62 (asmeninis rekordas), 6.Gabrielė Urniežiūtė 27.64
400 m. 1.Viola Hambidge (EST) 57.15, 3.Gabrielė Žebrauskaitė 1:00.67, 5.Stela Laurinčikaitė 1:02.12 (asmeninis rekordas)
800 m. 1.Indra Mackeviča (LAT) 2:16.62, 5.Eva Valančiūtė 2:27.59, 6.Arnela Šaulytė 2:39.42
1500 m. 1.Linda Auzina (LAT) 4:43.54, 5.Regvita Gackaitė 5:00.38 (asmeninis rekordas), 6.Karolina Vaitkevičiūtė 5:01.38
3000 m. 1.Eleonora Višnevskytė 10:08.12, 4.Erika Darulytė 11:53.36
60 m b/b. 1.Laura Osipenko (LAT) 8.67, 4.Viltė Juknaitė 9.00, 5.Greta Urbonavičiūtė 9.63
Aukštis. 1.Valeria Smirnova (EST) 1.78, 3.Vesta Marmaitė 1.63, 5.Viltė Stašaitytė 1.60
Kartis. 1.Rugilė Miklyčiūtė 4.05, 4.Kamilė Petrauskaitė 3.60
Tolis. 1.Berit Kukk (EST) 5.89, 5.Miglė Tautkutė 5.65, 6.Viltė Strelčiūnaitė 5.25
Trišuolis. 1.Aurėja Beniušytė 12.57, 4.Ema Marčiulionytė 12.12
Rutulys. 1.Greete-Liis Krapp (EST) 12.80, 3.Urtė Noreikaitė 11.87, 6.Greta Urbonavičiūtė 10.13

4×400 m mišri estafetė. 1.EST 3:34.77, 3.LTU (Nojus Petraitis, Gabrielė Žebrauskaitė, Matas Janarauskas,Reda Teteriukovė) 3:45.90

Rezultatai. Komandiniai rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite