SVARBŪS PRANEŠIMAI:

LLAF taurės varžybų (Palanga, birželio 3-4 d.) komandų vadovams, treneriams ir dalyviams: raginame kuo skubiau užsisakyti nakvynę nuostatuose nurodytu tel.860135843, nes tomis dienomis vyks ir Palangos miesto šventė (su nakvyne gali atsirasti problemų). Be to, patikslinta programa:  ieties metimas vyks birželio 3 d., disko – birželio 4 d.

Baltijos jaunučių komandinis čempionatas
2021-07-27

Antradienį Vilniuje vyko Baltijos šalių jaunučių komandinis čempionatas. Jį kaip ir pernai laimėjo Estijos komanda (262 taškai), antri – latviai (238), varžybų šeimininkai liko paskutiniai (181).

Lietuvių rezultatai:

Jaunučiai.

100 m. 1.Danielius Vasiliauskas 11.46/-1.2, 6.Rytis Malakauskas 12.33/-1.2
200 m. 1.Danielius Vasiliauskas 23.14/-0.8, 6.Matas Janarauskas 24.35/-0.8
400 m. 5.Šarūnas Račiukaitis 56.80, 6.Povilas Strazdas 57.96
800 m. 3.Titas Kukšta 2:08.88, Augustas Usovas DNS
2000 m. 2.Valentas Mockus 6:10.72, 6.Vilius Danilovas 6:47.54
1500 m kliūtinis. 3.Danielius Bendaravičius 5:00.89, 5.Rokas Prazauskis 5:07.34
110 m b/b. 5.Nojus Petraitis 16.21/-1.9, 6.Matas Garčinskas 16.97/-1.9
300 m b/b. 2.Nojus Petraitis 42.02, 6.Matas Garčinskas 44.58
Aukštis. 3.Kostas Lukošiūnas 1.75, 5.Lukas Pilkauskas 1.75
Kartis. 4-5.Jokūbas Niauronis ir Pijus Janušauskas 2.80
Tolis. 3.Adanas Balkauskas 6.16/-1.1, 6.Aistis Narijauskas 5.46/0.3
Trišuolis. 4.Adanas Balkauskas 12.14/1.5, 6.Kostas Lukošiūnas 11.64/0.6
Rutulys. 2.Rokas Bogomolnikovas 15.07, 3.Julius Mockevičius 15.03
Diskas. 3.Rokas Bogomolnikovas 51.25, 5.Julius Mockevičius 48.10
Kūjis. 2.Orestas Žiurinskas 49.61, 4.Mantas Majauskas 46.61
Ietis. 4.Vilmantas Retenis 46.61, 6.Žygimantas Džiaugys 45.51

Jaunutės

100 m. 5.Aliana Odebiyi 13.00/-0.9, 6.Andrija Krupovičiūtė 13.02/-0.9
200 m. 3.Ema Marčiulionytė 26.70/-3.1, 5.Aliana Odebiyi 26.89/-3.1
400 m. 4.Augustė Karosaitė 59.83, 6.Viltė Bubinaitė 1:02.36
800 m. 2.Rusnė Lataitytė 2:19.27, 6.Goda Šiaudvytytė 2:37.46
2000 m. 1.Upė Jurkšaitytė 6:49.27, 4.Adrija Prokopenko 6:57.74
1500 m kliūtinis. 2.Regvita Gackaitė 5:19.97 (Lietuvos 15-mečių rekordas), Adrija Jokubauskaitė DNF
100 m b/b. 5.Gabija Mockutė 15.45/-0.7, 6.Sima Skeiverytė 16.47/-0.7
300 m b/b. 4.Greta Urbonavičiūtė 49.40, 6.Gabrielė Gasiūnaitė 52.10
Aukštis. 2.Aurėja Beniušytė 1.69, 6.Elzė Ožechauskaitė 1.55
Kartis. 4.Kamilė Petrauskaitė 3.10, 5.Kamilė Urniežytė 2.60
Tolis. 5.Sima Skeiverytė 4.85/1.2, 6.Miglė Juškaitė 4.70/1.5
Trišuolis. 1.Gabija Mockutė 11.70/1.2, 3.Aurėja Beniušytė 11.63/0.4
Rutulys. 5.Nomeda Griauslytė 10.89, 6.Evelina Biveinytė 10.53
Diskas. 4.Aurėja Streikutė 36.13, 5.Brigita Bačkė 35.28
Kūjis. 2.Gabija Marčiulionytė 45.80, 3.Brigita Bačkė 45.68
Ietis. 2.Orinta Navikaitė 46.37, 3.Emilija Cvilikaitė 45.27

Estafetė 100+200+300+400. 3.Lietuva (Aliana Odebiyi, Danielius Vasiliauskas, Augustė Karosaitė, Titas Kukšta) 2:14.28

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite