SVARBUS PRANEŠIMAS:

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS FEDERACIJA IŠRINKTA GERIAUSIA METŲ SPORTO FEDERACIJA ŠALYJE!

„Baltijos ruduo“: D.Čepio, A.Žikaitės, G.Klimukaitės, K.Vičytės ir G.J.Kaniušaitės pergalės
2017-11-20

Kaliningrade dvi dienas vyko 45-os tarptautinės jaunių varžybos „Baltijos ruduo“, kuriose dalyvavo Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai.

Komandinėje įskaitoje nugalėjo Gardino komanda (182 taškai), pralenkusi Sankt-Peterburgo „Lengvosios atletikos akademijos“ sporto mokyklą (175) ir Klaipėdos „Nikę“ (154). Klaipėdos LAM komanda užėmė 11 vietą (42), o Marijampolės SC „Sūduva“ – 12 vietą (35).

Lietuvių rezultatai:

Jauniai.
60 m. 11.Vladas Kunigonis (Marijampolė) 7.60, 13.Povilas Šiliauskas (Klaipėda) 7.67, 14.Matas Abartis (Plungė) 7.68, b/k Laurynas Opulskis (Klaipėda) 7.56.
200 m. 11.Vladas Kunigonis (Marijampolė) 24.66, 15.Nedas Čeplinskas (Marijampolė) 25.52, 16.Dovydas Krapukaitis (Marijampolė) 25.57, b/k Laurynas Opulskis (Klaipėda) 24.76.
400 m. 11.Nedas Čeplinskas (Marijampolė) 57.07, 13.Juozas Bindokas (Marijampolė) 57.71, 17.Dovydas Krapukaitis (Marijampolė) 58.40, 24.Antanas Damkus (Klaipėda) 59.87.
800 m. 4.Dominykas Brundza (Marijampolė) 2:07.32, 11.Ignas Pučinskas (Marijampolė) 2:14.86, 12.Juozas Bindokas (Marijampolė) 2:15.25, 17.Antanas Damkus (Klaipėda) 2:18.52, 20.Vydūnas Klesevičius (Marijampolė) 2:26.45.
1500 m. 4.Dominykas Brundza (Marijampolė) 4:27.85, 9.Ignas Pučinskas (Marijampolė) 4:49.40, 13.Vydūnas Klesevičius (Marijampolė) 5:13.10.
4×175 m SC „Sūduva“ Marijampolė (V.Kunigonis, D.Brundza, D.Krapukaitis, N.Čeplinskas) DNF.
Tolis. 3.Povilas Šiliauskas (Klaipėda) 6.43.
Rutulys. 1.Dominykas Čepys (Klaipėda) 16.43.

Jaunės.
60 m. 6.Gabija Klimukaitė (Klaipėda) 8.22 (atrankoje 8.22), 18.Vygailė Valatkaitė (Plungė) 8.57, 23.Erika Rumšaitė (Klaipėda) 8.68.
200 m. 2.Roberta Žikaitė (Raseiniai) 26.62 (atrankoje 26.29), 13.Erika Rumšaitė (Klaipėda) 28.09, 21.Ugnė Mykolaitytė (Marijampolė) 28.62, 23.Miglė Lenkauskaitė (Marijampolė) 28.78, 24.Emilija Slavickaitė (Marijampolė) 28.82.
400 m. 2.Roberta Žikaitė (Raseiniai) 1:00.17, 13.Miglė Lenkauskaitė (Marijampolė) 1:06.26, 19.Emilija Slavickaitė (Marijampolė) 1:07.29.
800 m. 1.Augustė Žikaitė (Raseiniai) 2:20.92, 4.Lukrecija Paulikaitė (Klaipėda) 2:41.44.
1500 m. 2.Augustė Žikaitė (Raseiniai) 5:03.50, 6.Lukrecija Paulikaitė (Klaipėda) 5:27.48.
60 m b/b. 1.Gabija Klimukaitė (Klaipėda) 9.16 (atrankoje 9.31), 6.Gabrielė Galdikaitė (Klaipėda) 10.01, 10.Aistė Nemcevičiūtė (Klaipėda) 10.31.
4×175 m. 3.“Nikė“ Klaipėda (E.Rumšaitė, G.Galdikaitė, A.Žikaitė, R.Žikaitė) 1:37.96.
Aukštis. 1.Kornelija Vičytė (Plungė) 1.75 (pakartotas varžybų rekordas).
Tolis. 5.Vygailė Valatkaitė (Plungė) 5.02, 8.Aistė Nemcevičiūtė (Klaipėda) 4.82.
Trišuolis. 3.Ugnė Mykolaitytė (Marijampolė) 10.98.
Rutulys. 1.Gabrielė Justina Kaniušaitė (Šiauliai) 12.00, 3.Martyna Kozlovaitė (Klaipėda) 11.13, 4.Andželika Galdikaitė (Klaipėdos r.) 10.45, 5.Armanda Skauminaitė (Šiauliai) 10.23.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite