SVARBUS PRANEŠIMAS:
Baltijos šalių mačai: ir jaunimas, ir jaunučiai – antri
2016-07-28

Ketvirtadienį Rakverėje vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių mačai.

Lietuvių rezultatai atskirose rungtyse:

Jaunuoliai.
100 m. 3.Džiugas Juška 11.18/-1.9, 5.Nikas Katkevičius 11.30.
400 m. 1.Benediktas Mickus 47.88 (asmeninis rekordas, 13-14-as rezultatas Lietuvoje per visą laiką), 5.Jokūbas Tubutis 50.56.
1500 m. 2.Robert Antonovič 4:00.01, 3.Danielius Matias 4:06.91.
110 m b/b. 1.Rokas Ickys 14.06/-0.6, 4.Domantas Barcys 14.70.
Aukštis. 1.Juozas Baikštys 2.17 (pakartotas Lietuvos 18-mečių rekordas, 13-14-as rezultatas Lietuvoje per visą laiką), 3.Dainius Pazdrazdis 2.01.
Kartis. Lietuviai nedalyvavo.
Tolis. 4.Laurynas Vičas 6.59/1.0, 6.Elvinas Brazauskas 6.40/1.5.
Rutulys. 1.Paulius Gelažius 18.89, 6.Martynas Šilkaitis 14.02.
Diskas. 2.Jaunius Meinoris 51.16, 5.Paulius Gelažius 48.51.
Ietis. 2.Modestas Masteika 63.27, 4.Lukas Lučkauskas 55.87.
4×100 m. 2.Lietuva (R.Ickys, N.Katkevičius, D.Barcys, D.Juška) 42.29.

Jaunuolės.
100 m. 3.Kotryna Tonkovičiūtė 12.41/-0.1, 5.Erika Lukaševič 12.49.
400 m. 1.Erika Krūminaitė 54.65, 2.Gabija Galvydytė 56.64.
1500 m. 1.Eglė Morėnaitė 4:33.94, 3.Monika Šaltenytė 4:43.65.
100 m b/b. 2.Greta Plečkaitytė 14.18/2.4, 6.Rasa Mažeikaitė 15.84.
Aukštis. 1.Urtė Baikštytė 1.74, 4.Vėjūnė Maceikaitė 1.65.
Tolis. 5.Rasa Mažeikaitė 5.54/-1.7, 6.Dovilė Ragauskaitė 5.22/-0.8.
Trišuolis. 4.Dovilė Ragauskaitė 11.58/0.0.
Rutulys. 1.Agnė Jonkutė 13.24, 6.Miglė-Liepa Muraškaitė 11.00.
Diskas. 2.Agnė Jonkutė 43.04, 3.Brigita Budrytė 40.97.
Ietis. 5.Miglė-Liepa Muraškaitė 42.20, 6.Lina Surgelaitė 39.91.
4×100 m. 1.Lietuva (K.Tonkovičiūtė, E.Krūminaitė, G.Plečkaitytė, E.Lukaševič) 47.28.

Jaunučiai.
100 m. 3.Edgaras Radzevičius 11.76/-1.4, 5.Kristupas Seikauskas 12.03.
300 m. 2.Erikas Martinaitis 37.60, 5.Hubertas Leščiauskas 38.06.
2000 m. 1.Ugnius Sadauskas 6:18.27, 2.Dominykas Brundza 6:19.59.
110 m b/b. 3.Dovidas Petkevičius 15.41/-0.6, 4.Dominykas Trijonis 15.50.
Aukštis. 1.Dovidas Petkevičius 1.82, 2.Augustas Bukauskas 1.82.
Tolis. 3.Edgaras Radzevičius 6.45/0.7, 4.Titas Mužas 6.41/1.9.
Kartis. Lietuviai nedalyvavo.
Rutulys. 2.Ignas Piktužis 16.16, 3.Einaras Ambrazevičius 15.59.
Diskas. 1.Karolis Gelažius 49.34, 4.Einaras Ambrazevičius 43.40.
Ietis. 1.Vildijus Petkus 58.32, 6.Donatas Muraška 43.23.
100+200+300+400 m. 1.Lietuva (K.Seikauskas, E.Radzevičius, H.Leščiauskas, E.Martinaitis) 2:06.33.

Jaunutės.
100 m. 2.Austėja Barbšytė 12.83/-1.0, 5.Gabija Kuprytė 12.94.
300 m. 2.Roberta Žikaitė 41.27, 4.Aušrinė Viršilaitė 42.47.
1000 m. 1.Ugnė Žvinklytė 2:57.74, 4.Ula Linkevičiūtė 3:06.45.
100 m b/b. 5.Aurėja Vaicekauskaitė 15.76/0.1, 6.Neda Tumasonytė 16.33.
Aukštis. 1.Amelita Taujanskaitė 1.67, 5.Martyna Paulauskaitė 1.55.
Tolis. 5.Luka Garšvaitė 5.37/0.4, 6.Radvilė Nausėdaitė 5.12/-0.7.
Rutulys. 2.Ieva Čėsnaitė 12.90, 6.Jurgita Rudytė 11.79.
Diskas. 2.Meda Majauskaitė 44.34, 3.Rūta Poškaitė 39.92.
Ietis. 2.Meda Majauskaitė 48.69, 5.Gintarė Paulauskaitė 38.75.
100+200+300+400 m. 2.Lietuva (A.Barbšytė, G.Kuprytė, A.Viršilaitė, R.Žikaitė) 2:21.38.

Jaunimo komandų mačą laimėjo Estija (163 taškai), antroje vietoje – Lietuva  (155), trečioje – Latvija (149). Mūsų vaikinai buvo antri – 77 taškai (1.EST 87, 3.LAT 68), merginos – taip pat antros (1.Lat 81, 3.EST 76).

Jaunučių grupėje mūsų komandai nepavyko laimėti ketvirtą kartą iš eilės – lietuviai (152) nusileido estams (162), treti liko latviai (128). Mūsų jaunučiai vaikinai (85) pralenkė estus 11 taškų, jaunutės (67) atsiliko 21 tašku.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite