SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Šiaulių metimų čempionatas vyks balandžio 29 d.

Baltijos šalių jaunių ir jaunimo čempionatas: pirmoji diena
2022-07-16

Vilniuje šeštadienį dešimt valandų – nuo 9.00 iki 19.00 val. – tęsėsi Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandinio čempionato pirmosios dienos varžybos.

Čempionato rungčių nugalėtojai ir lietuvių rezultatai

Jauniai

100 m. 1.Adas Dambrauskas 10.81/1.3, 4.Aistis Manton 11.00 (asmeninis rekordas)
400 m. 1.Matas Janarauskas 49.68 (asmeninis rekordas)
1500 m. 1.Kristers Kudlis (LAT) 3:58.61, 4.Valentas Mockus 4:15.77 (asmeninis rekordas), 5.Maksimas Azanovas 4:25.00
110 m b/b. 1.Ričards Peders (LAT) 14.08/-1.6, 5.Gediminas Kulpavičius 15.00
Aukštis. 1.Tristan Aik Sild (EST) 1.94, 4.Lukas Pilkauskas 1.80, 6.Kostas Lukošiūnas 1.75
Kartis. 1.Karl Kristjan Pohlak (EST) 4.60, 4-5.Naglis Mockus 4.20, 6.Adolis Miciulevičius 3.80
Tolis. 1.Rihards Pūkis (LAT) 7.15/2.2, 2.Adanas Balkauskas 6.32/0.6, 6.Matas Šarkus 5.92/2.6
Diskas. 1.Manfred Männamaa (EST) 56.70, 2.Eitvydas Turčinskas 51.49, 5.Ugnius Razutis 39.11
Kūjis. 1.Manfred Männamaa (EST) 63.97, 2.Justas Meilus 51.25, 4.Orestas Žiurinskas 49.48
4×100 m. 1.LTU (Adas Dambrauskas, Gediminas Kulpavičius, Aistis Manton, Danielius Vasiliauskas) 42.54
10000 m ėj. 1.Lukas Lasevičius 49:54.81, 2.Mantas Balevičius 53:23.22 (asmeninis rekordas)

Jaunės

100 m. 1.Ema Rupšytė 12.05/-0.6, 5.Deimantė Rudytė 12.69 (asmeninis rekordas)
400 m. 1.Anette Pets (EST) 55.47, 3.Monika Lina Eglinskas 57.50, 6.Andrija Krupovičiūtė 1:02.18
1500 m. 1.Austra Ošina (LAT) 4:29.40, 3.Karolina Vaitkevičiūtė 4:48.02, -.Upė Jurkšaitytė DNF
100 m b/b. 1.Anna Gabriele Hofmane (LAT) 13.92/0.5, 3.Gerda Kirkytė 14.15 (asmeninis rekordas), 6.Gabija Mockutė 14.56
Kartis. 1.Rugilė Miklyčiūtė 3.80, 4.Kamilė Petrauskaitė 3.10
Tolis. 1.Elsa Puu (EST) 5.71/3.9, 2.Miglė Gliaudelytė 5.67/2.5, 6.Andrė Tautkutė 5.38/1.9
Diskas. 1.Nikola Innus (LAT) 40.57, 3.Aurėja Streikutė 37.41, 6.Ema Baužaitė 32.68
Kūjis. 1.Karīna Jansena (LAT) 57.18, 3.Brigita Bačkė 48.37 (asmeninis rekordas), 5.Evelina Gecevičiūtė 39.94
4×100 m. 1.LAT 47.82, 3.LTU (Augustė Karosaitė, Kristina Stasionytė, Deimantė Rudytė, Gerda Kirkytė) 48.81
5000 m ėj. 1.Justė Perveneckaitė 23:56.15, 2.Akvilė Orliukaitė 25:02.22

Jaunuoliai

100 m. 1.Dovydas Jocius 10.92/-0.7, 4.Robert Karagezian 11.40
400 m. 1.Lukas Sutkus 47.41 (asmeninis rekordas), 6.Matas Damažeckas 53.47
1500 m. 1.Roberts Glazers (LAT) 3:59.36, 5.Erik Černiavski 4:06.04 (asmeninis rekordas), 6.Rokas Zubrickas 4:23.59
110 m b/b. 1.Ralfs Zazerskis (LAT) 14.30/2.1, 4.Pijus Liudavičius 15.26, 5.Matas Vilinauskas 15.34
Aukštis. 1-2.Andreas Hantson (EST) ir Edvarts Eglītis (LAT) 2.04, 3.Ignas Bitinas 2.01, 6.Rokas Vepštas 1.85
Tolis. 1.Airidas Zabaras 7.26/3.3, 3.Edvinas Norvaiša 6.83/1.6
Diskas. 1.Hannes Remmelgas (EST) 52.86, 2.Matas Paplauskas 50.62 (asmeninis rekordas), 6.Aurimas Šapalas 36.76
Kūjis. 1.Alar Reiljan (EST) 58.85, 5.Dominykas Banys 40.43, 6.Liutauras Giniotis 30.07
4×100 m. 1.LTU (Nedas Talalas, Marius Valaitis, Robert Karagezian, Dovydas Jocius) 42.06
10000 m ėj. 1.Raivo Lininš (LAT) 46:44.27, 2.Tauras Grincevičius 46:55.50, 4.Ignas Dumbliauskas 47:47.87

Jaunuolės

100 m. 1.Andrė Ožechauskaitė 11.94/-1.9, 5.Airūnė Čegytė 12.46
400 m. 1.Invida Maurina (LAT) 54.55, 2.Ema Sarafinaitė 55.76 (asmeninis rekordas), 4.Diana Viličkaitė 57.23 (asmeninis rekordas)
1500 m. 1.Evelīna Krista Sitnika (LAT) 4:34.74, 5.Justina Lukošiūtė 5:14.63 (asmeninis rekordas), 6.Aneta Vaškelytė 5:55.26
100 m b/b. 1.Anna Maria Millend (EST) 13.63/-2.2, 3.Gabija Klimukaitė 14.11, 4.Neda Lasickaitė 14.22 (asmeninis rekordas).
Tolis. 1.Gerda Kerija Dreimane (LAT) 6.31/1.3, 4.Andrė Ožechauskaitė 5.68/0.9, 6.Elena Jasaitė 5.38/6.3.
Diskas. 1.Vineta Krūmina (LAT) 47.69, 2.Paulina Stuglytė 46.88, 6.Nerilė Dikšaitė 35.31
Kūjis. 1.Kelly Heinpõld (EST) 51.83, 2.Mairita Pajėdaitė 46.32, 6.Raminta Lepšytė 33.43
4×100 m. 1.EST 46.70, 2.LTU (Gabija Klimukaitė, Neda Lasickaitė, Airūnė Čegytė, Andrė Ožechauskaitė) 46.88 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas).
10000 m ėj. 1.Nora Meškauskaitė 58:38.62

Po pirmosios dienos jaunių grupėje pirmauja Estija (152 taškai), lenkianti Latviją (140) ir Lietuvą (127), jaunimo grupės lyderiai yra latviai (129),antri tašku atsiliekantys estai , treti – lietuviai (114).

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite