SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunučių čempionatas (Druskininkai, 06 14-15): patikslinta programa, dalyvių sąrašas 

Baltijos šalių jaunių komandinis čempionatas
2023-02-25

Šiandien Valmieroje vyko Baltijos šalių jaunių komandinis čempionatas.

Lietuvių rezultatai:

Jauniai

60 m. 1.Danielius Vasiliauskas 6.87, 4.Kasparas Breimelis 7.09 (asmeninis rekordas)
200 m. 1.Danielius Vasiliauskas 22.07 (asmeninis rekordas), 4.Kasparas Breimelis 23.00 (asmeninis rekordas)
400 m. 1.Matas Janarauskas 48.82 (Lietuvos 16-mečių ir 17-mečių rekordai), 4.Matas Garčinskas 51.64 (asmeninis rekordas)
800 m. 1.Titas Kukšta 1:59.09 (asmeninis rekordas), 2.Stanislav Kravets 2:01.04 (asmeninis rekordas)
1500 m. 3.Danielis Bendaravičius 4:21.39 (asmeninis rekordas), 5.Vilius Danilovas 4:25.63
3000 m. 2.Valentas Mockus 9:14.11, 5.Simas Gedeikis 9:49.26
60 m b/b. 3.Matas Garčinskas 8.33 (asmeninis rekordas), 6.Faustas Stankus 9.03
Aukštis. 2.Lukas Pilkauskas 1.95 (asmeninis rekordas), 6.Faustas Pivoriūnas 1.78 (asmeninis rekordas)
Kartis. 3.Kasparas Gustas 4.45 (pakartotas Lietuvos 15-mečių rekordas), 4.Mikita Buzuk 4.20
Tolis. 5.Adanas Balkauskas 6.59 (asmeninis rekordas), 6.Titas Aklys 5.66
Trišuolis. 3.Adanas Balkauskas 13.15, 6.Karolis Lapinskas 12.61 (asmeninis rekordas)
Rutulys. 5.Arminas Ačas 14.23, 6.Rokas Bogomolnikovas 14.07

Jaunės

60 m. 4.Gabija Jankunec 8.01, 5.Augustė Karosaitė 8.02
200 m. 3.Aliana Funmilayo Odebiyi 25.89, Gabija Jankunec DQ
400 m. 4.Indrė Maksimavičiūtė 59.25 (asmeninis rekordas), 5.Viltė Bubinaitė 59.30 (asmeninis rekordas)
800 m. 5.Liepa Juozaitytė 2:27.32, 6.Gabrielė Gasiūnaitė 2:30.72
1500 m. 3.Karolina Vaitkevičiūtė 4:59.05, 6.Adrija Jakubauskaitė 5:17.64
3000 m. 1.Goda Ziaziulytė 10:28.55, 4.Emanuelė Balsytė 11:37.13 (asmeninis rekordas)
60 m b/b. 5.Gabija Mockutė 9.04 (asmeninis rekordas), Greta Urbonavičiūtė DQ
Aukštis. 4.Greta Urbonavičiūtė 1.61, 5.Skaistė Samsonova 1.61 (asmeninis uždarų patalpų rekordas)
Kartis. 1.Kamilė Petrauskaitė 3.55, 2.Viktorija Neifaltaitė 3.15 (asmeninis rekordas)
Tolis. 2.Gabija Mockutė 5.59, 3.Joana Fiodorovaitė 5.54
Trišuolis. 1.Aurėja Beniušytė 12.69 (Lietuvos 16-mečių uždarų patalpų rekordas), 6.Erika Pavlova 11.25 (asmeninis rekordas)
Rutulys. 5.Ugnė Švalkutė 12.67, 6.Augustė Virbalaitė 11.61

Estafetė 4×400 m. 2.Lietuva (Titas Kukšta, Augustė Karosaitė, Matas Janarauskas, Aliana Funmilayo Odebiyi) 3:41.04

Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estijos komanda (186 taškai), antri – latviai (174), treti – lietuviai  (151).

Tai buvo jau 29-as Baltijos šalių uždarų patalpų jaunių komandinis čempionatas (anksčiau – mačas). Estai nugalėjo 13 kartų, lietuviai – 11, latviai – 5.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite