SVARBUS PRANEŠIMAS:

Tarptautinės vaikų varžybos Lenkijoje: komanda ir informacija apie kelionę

Baltijos jaunių komandinis čempionatas: lietuviai – antri
2018-03-03

Šeštadienį Baltijos šalių jaunių komandinį čempionatą Võru laimėjo Latvijos komanda (166 taškai). Paskutinį kartą šias varžybas latviai buvo laimėję 2003 metais. Paskutinių trijų čempionatų nugalėtojai lietuviai šį kartą liko antri (141), trečią kartą paeiliui treti buvo estai (134).

Edgaras Radzevičius (Marijampolė) pagerino 300 m bėgimo Lietuvos 16-mečių rekordą (35.20). Geriausią Lietuvos sezono rezultatą 4×200 m estafetėje pasiekė Lietuvos vaikinų komanda (1:31.99).

Lietuvių rezultatai atskirose rungtyse:

Merginos.

60 m. 2.Andrė Ožechauskaitė 7.95, 5.Katalina Kalvaitytė 8.11.
300 m. 1.Roberta Žikaitė 40.70, 6.Gabija Naujokaitė 42.43.
800 m. 3.Marija Jekabsonė 2:19.09, 4.Augustė Žikaitė 2:20.34.
3000 m. 2.Greta Karinauskaitė 10:16.01, 3.Ugnė Žvinklytė 10:19.83.
60 m b/b. 2.Viktorija Lunskytė 8.93, 5.Gabija Klimukaitė 9.21.
Aukštis. 3.Amelita Taujanskaitė 1.71, 4.Kornelija Vičytė 1.65.
Kartis. 1.Judita Kazlauskaitė 3.48, 5.Snieguolė Ščesnavičiūtė 2.78.
Tolis. 4.Andrė Ožechauskaitė 5.64, 6.Katalina Kalvaitytė 5.35.
Trišuolis. 4.Deimantė Raudytė 11.44, 6.Vėjūnė Gražvilė Kazlauskaitė 11.04.
Rutulys. 1.Ieva Čėsnaitė 14.26, 5.Sonata Rudytė 13.36.
4×200 m. 3.LTU (Katalina Kalvaitytė, Elena Jasaitė, Viktorija Lunskytė, Roberta Žikaitė) 1:43.98.

Vaikinai.

60 m. 4.Edgaras Radzevičius 7.19, 5.Kristupas Seikauskas 7.24.
300 m. 1.Edgaras Radzevičius 35.20, 6.Mažvydas Bivainis 37.43.
800 m. 3.Dariuš Zabelo 2:04.28, 4.Justas Sažinas 2:04.34.
3000 m. 4.Gžegož Semaško 9:50.29, 6.Justas Kazlauskas 10:26.82.
60 m b/b. 2.Domas Gailevičius 8.27, 6.Aivaras Šedys 8.69.
Aukštis. 1.Augustas Bukauskas 1.95, 4.Armantas Biekša 1.86.
Kartis. 3.Danielius Adamavičius 3.98, 6.Edvinas Gylys 3.18.
Tolis. 2.Vilius Junevičius 6.61, 5.Osvaldas Guščius 6.30.
Trišuolis. 2.Vilius Junevičius 13.83, 3.Paulius Ivaškevičius 13.80.
Rutulys. 2.Dominykas Čepys 16.52, 6.Justas Garšva 14.34.
4×200 m. 1.LTU (Kristupas Seikauskas, Mažvydas Bivainis, Domas Gailevičius, Edgaras Radzevičius) 1:31.99.

Rezultatai.

Videotransliacija.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite