SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Baltijos šalių komandinis čempionatas: nugalėjo LIETUVA
2022-07-30

Valmieroje baigėsi Baltijos šalių komandinis čempionatas ir Latvijos Prezidento taurės varžybos. Po keturių metų pertraukos čempionatą laimėjo Lietuvos komanda (280 tšk.), dviem taškais pralenkusi Estiją. Treti liko latviai (239).

Lietuviai laimėjo 16 rungčių, estai -15, latviai -9.

Latvijos Prezidento taurėmis už geriausius varžybų rezultatus bus apdovanoti Dovilė Kilty ir Gediminas Truskauskas.

Antrosios dienos atskirų rungčių nugalėtojai ir lietuvių rezultatai:

Vyrai

200 m. 1.Gediminas Truskauskas 20.65/0.4, 2.Tomas Keršulis 21.13
800 m. 1.Simas Bertašius 1:51.13, 3.Benediktas Mickus 1:51.85
5000 m. 1.Leonid Latsepov (EST) 14:22.66, 3.Robertas Vališauskas 14:36.28 (asmeninis rekordas), 4.Jaunius Strazdas 14:53.65 (asmeninis rekordas)
400 m barj. bėgimas. 1.Dmitrijs Lašenko (LAT) 52.14, 4.Lukas Šermukšnis 54.57 (asmeninis rekordas), 5.Rytis Ašmena 56.48
Kartis. 1.Mareks Ārents (LAT) 5.20, 4.Nikodemas Laurynas 4.40, -.Osvaldas Gedrimas 0
Trišuolis. 1.Jaak Joonas Uudmäe (EST) 15.55/2.5, 3.Marius Vadeikis 15.14/1.1, 4.Tomas Lotužis 14.48/0.6
Diskas. 1.Armandas Miliauskas 57.45, 2.Aleksas Abromavičius 54.35
10000 m sp. ėjimas. 1.Artur Mastianica 41:27.45 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 6.Deividas Balevičius 49:22.52
4×400 m. 1.EST 3:11.42, 2.LTU (Einius Trumpa, Benediktas Mickus, Dariuš Križanovskij, Tomas Keršulis) 3:11.56 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Moterys

200 m. 1.Gunta Vaičule (LAT) 23.32/0.2, 2.Eva Misiūnaitė 23.81, 3.Lukrecija Sabaitytė 23.97
800 m. 1.Gabija Galvydytė 2:06.06, 3.Eglė Vaitulevičiūtė 2:10.40
5000 m. 1.Lina Kiriliuk 16:49.53, 2.Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė 16:55.28
400 m barj. bėgimas. 1.Marielle Kleemeier (EST) 57.56, 5.Elena Jasaitė 1:05.66, 6.Radvilė Balnytė 1:09.34
Aukštis. 1.Dagmāra Midzene (LAT) 1.77, -.Urtė Baikštytė 0, -.Viltė Stašaitytė 0
Trišuolis. 1.Dovilė Kilty 14.14/0.9 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Aina Grikšaitė 13.33/-1.7
Diskas. 1.Ieva Zarankaitė 57.50, 2.Eglė Zarankaitė 49.29
5000 m sp. ėjimas. 1.Jekaterina Mirotvortseva (EST) 21:43.45, 2.Adrija Meškauskaitė 24:42.52, 3.Austėja Kavaliauskaitė 25:01.61
4×400 m. 1.EST 3:47.89, 3.LTU (Radvilė Balnytė, Elena Jasaitė, Roberta Žikaitė, Gabija Galvydytė) 3:59.92 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Programa

Rezultatai

Video transliacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite