SVARBŪS PRANEŠIMAI:
Baltijos šalių komandinis čempionatas: antroji diena
2024-07-07

Sekmadienį nuo 10.30 val. Valmieros Janio Dalinio stadione toliau vyko Baltijos šalių komandinis čempionatas. Programoje buvo 17 rungčių.

Vyrai.

200 m. 1.Gediminas Truskauskas 20.68/-0.2 (penktas laimėtas Baltijos čempionatas), 3.Aistis Manton 21.51
800 m. 1.Uku Renek Kronbergs (EST) 1:49.39, 5.Algimantas Žemaitaitis 1:53.05, 6.Arnas Gabrėnas 1:56.58
5000 m. 1.Tiidrek Nurme (EST) 14:28.32, 4.Giedrius Valinčius 14:47.51, 6.Rimvydas Alminas 15:33.63
400 m b/b. 1.Dmitrijs Lašenko (LAT) 53.27, 5.Naglis Baranauskas 55.75, Lukas Šermukšnis DQ
Kartis. 1.Mareks Ārents (LAT) 5.15, 2-3.Osvaldas Gedrimas 5.05, 4.Nikodemas Laurynas 4.85
Trišuolis. 1.Sandis Dzenītis (LAT) 15.67/2.0, 3.Marius Vadeikis 15.58/1.8 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 5.Gustas Griška 14.70/0.4
Diskas. 1.Aleksandrs Volkovs (LAT) 58.57, 3.Armandas Miliauskas 56.17, 4.Aleksas Abromavičius 55.54
10000 m ėj. 1.Raivo Saulgriezis (LAT) 41:17.50, 3.Tauras-Jokūbas Grincevičius 48:08.03, 5.Deividas Balevičius 52:29.67

Moterys.

200 m. 1.Lukrecija Sabaitytė 23.57/-2.2, 4.Eva Aušraitė 25.08
800 m. 1.Invida Maurina (LAT) 2:08.44, 4.Eglė Vaitulevičiūtė 2:11.65, 5.Andra Tamašauskaitė 2:13.91
5000 m. 1.Laura Maasik (EST) 16:40.76, 4.Karolina Bliujūtė 17:41.94, 5.Eleonora Višnevskytė 17:55.46
400 m b/b. 1.Viola Hambidge (EST) 58.53, 5.Reda Teteriukovė 1:04.95 (asmeninis rekordas), 6.Elinga Semeniuk 1:07.17
Aukštis. 1.Elisabeth Pihela (EST) 1.90, 2.Urtė Baikštytė 1.82, 4-5.Gintarė Tirevičiūtė 1.73
Trišuolis. 1.Rūta Kate Lasmane (LAT) 13.69/2.3, 4.Aina Grikšaitė 13.32/2.5, 6.Aurėja Beniušytė 12.91/1.8
Diskas. 1.Ieva Gumbs 59.24 (Baltijos čempionate nugalėjo penktą kartą), 5.Paulina Stuglytė 46.24
5000 m ėj. 1.Justė Perveneckaitė 23:52.98 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 4.Nora Meškauskaitė 28:50.21

4×400 m mišri estafetė. 1.LTU (Matas Janarauskas, Eva Aušraitė, Lukas Sutkus, Modesta Justė Morauskaitė) 3:23.65 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Antrus metus iš eilės čempionatą laimėjo Estijos komanda (291.5 tšk.). Antroji čempionato diena buvo sėkminga latviams (249.5 tšk.), jiems pavyko pralenkti Lietuvos  rinktinę (243 tšk.)

Individualiai geriausią čempionato rezultatą tarp moterų pasiekė Greta Karinauskaitė 3000 m kliūtiniame bėgime (1140 taškų), tarp vyrų – Gediminas Truskauskas 200 m bėgime (1115 taškų).

Rezultatai.

Komandiniai taškai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite