SVARBUS PRANEŠIMAS:

Marijampolės atviras vaikų ir jaunučių čempionatas perkeliamas iš spalio 2 d. į rugsėjo 30 d.

Baltijos šalių U18 ir U20 komandiniai čempionatai: antroji diena
2020-08-02

Pernu šiandien baigėsi Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandiniai čempionatai. Lietuvių rezultatai sekmadienio rungtyse:

Jauniai.

200 m. 2.Nedas Talalas 22.49/0.0, 6.Rokas Vošteris 23.12 (asmeninis rekordas)
800 m. 4.Alanas Griško 1:59.63 (asmeninis rekordas), 6.Marijus Dranginis 2:09.37
3000 m. 1.Erik Černiavski 9:11.14 (asmeninis rekordas), 6.Mikas Montvilas 9:41.22 (asmeninis rekordas)
110 m b/b. 5.Dovydas Kalvelis 15.35/0.2, 6.Kasparas Bačianskas 15.41 (asmeninis rekordas)
Aukštis. 3.Evaldas Šidlauskas 1.94, 5.Rokas Vepštas 1.88
Trišuolis. 3.Aurimas Narijauskas 14.30/0.2 (asmeninis rekordas), 4.Ronaldas Žiogas 13.78/0.3 (asmeninis rekordas)
Rutulys. 1.Rokas Domanaitis 17.32, 6.Marius Rudzevičius 14.54
Diskas. 4.Matas Paplauskas 45.09, 6.Ignas Galdikas 44.21

Jaunės.

200 m. 3.Karolina Talalaitė 25.67/-0.5, 4.Gabija Klimukaitė 26.05
800 m. 3.Marija Jekabsone 2:18.84, 6.Ksavera Kochanova 2:30.77
3000 m. 3.Karolina Bliujūtė 10:52.29 (asmeninis rekordas), 4.Ana Borunova 10:53.17 (asmeninis rekordas)
100 m b/b. 2.Gabija Klimukaitė 14.24/0.9 (asmeninis rekordas), 6.Marija Fausta Rimkevičiūtė 14.99 (asmeninis rekordas)
Aukštis. 4.Atėnė Šliževičiūtė 1.71, 6.Satera Balčaitytė 1.68
Trišuolis. 1.Ugnė Mykolaitytė 12.03/-0.5, 6.Aistė Mižutavičiūtė 11.05/-0.1
Rutulys. 4.Ernesta Lasauskaitė 12.46, 6.Paulina Stuglytė 12.29
Diskas. 1.Paulina Stuglytė 44.55, 6.Nerilė Dikšaitė 33.54

Mišri jaunių estafetė 4×400 m.

2.LTU (Ema Sarafinaitė, Elena Jasaitė, Valerijus Bakhovkin, Nedas Talalas) 3:34.65

Jaunuoliai.

200 m. 3.Kristupas Seikauskas 22.20/0.6 (asmeninis rekordas), 6.Mažvydas Bivainis 22.83 (asmeninis rekordas)
800 m. 3.Dariuš Zabelo 1:54.62 (asmeninis rekordas), 4.Rokas Ašmena 1:58.03 (asmeninis rekordas)
3000 m. 4.Tomas Bačiulis 9:11.28 (asmeninis rekordas), 6.Justas Sažinas 9:12.77
110 m b/b. 5.Domas Gailevičius 15.67/0.1, 6.Tadas Daugėla 15.99
Aukštis. 1. Augustas Bukauskas 2.10, 6.Gytis Ščipokas 1.90
Trišuolis. 1.Osvaldas Guščius 14.62/0.2, 5.Paulius Ivaškevičius 13.85/-0.2
Rutulys. 1.Dominykas Čepys 16.86, 5.Simonas Bakanas 15.17
Diskas. 1.Mykolas Alekna 59.38, 2.Simonas Bakanas 48.36

Jaunuolės.

200 m. 3.Eivilė Cemnolonskytė 24.88/-0.2 (asmeninis rekordas), 5.Lukrecija Sabaitytė 25.32
800 m. 2.Eglė Vaitulevičiūtė 2:15.52 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 3.Augustė Žikaitė 2:16.89
3000 m. 1.Greta Karinauskaitė 10:50.83, 5.Julija Evelina Jačun 12:05.56 (asmeninis rekordas)
100 m b/b. 5.Elzė Viktorija Kazlauskaitė 15.62/-0.5 (asmeninis rekordas), 6.Aurėja Vaičekauskaitė 15.88
Aukštis. 4.Kornelija Vičytė 1.66, 6.Diana Kardokaitė 1.60
Trišuolis. 5.Emilija Strupaitė 12.11/-0.5, 6.Liudvika Bajelytė 10.86/-0.2
Rutulys. 3.Gintarė Paulauskaitė 11.91, 6.Roma Linkevičiūtė 11.07
Diskas. 1.Sonata Rudytė 45.87, 5.Skaistė Chudobaitė 30.65

Mišri jaunimo estafetė 4×400 m.

3.LTU (Martynas Čepas, Hanna Zikejeva, Roberta Žikaitė, Lukas Šermukšnis) 3:42.07

Komandiniai rezultatai.

Jauniai. 1.LAT 260, 2.EST 257, 3.LTU 227
Jaunimas. 1.EST 271, 2.LAT 270, 3.LTU 201

Transliacija per „YouTube“: https://www.youtube.com/watch?v=iYiUy-1Fu9o

Rezultatai. Komandiniai rezultatai.

Alvydo Šilausko nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite