SVARBUS PRANEŠIMAS:

LIETUVOS LENGVOSIOS ATLETIKOS FEDERACIJA IŠRINKTA GERIAUSIA METŲ SPORTO FEDERACIJA ŠALYJE!

Brestas: 7 pergalės ir D.Adamavičiaus rekordas
2017-12-02

Penktadienį Breste prasidėjo 60-os generolo D.Karbyševo atminimo varžybos, kuriose dalyvauja apie 700 sportininkų iš Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos, Moldovos ir Rusijos.

Pirmąją varžybų dieną Lietuvos lengvaatlečiai laimėjo keturias rungtis.

Šuolių su kartimi jaunių grupėje nugalėtojas Danielius Adamavičius (Vilnius) įveikė 4.30 m aukštį ir pagerino Lietuvos 15-mečių rekordą (buvo 4.25 m) ir uždarų patalpų rekordą (buvo 4.21 m). Asmeninį rekordą pagerinęs Dovidas Petkevičius (Kaunas) laimėjo jaunių šuolius į aukštį (2.00).

Jaunučių grupėje nepralenkiami buvo mūsų sprinteriai: kaunietė Andrė Ožechauskaitė (7.91, asmeninis rekordas) ir vilnietis Adomas Nakrošis (7.43, asmeninis uždarų patalpų rekordas).

Šeštadienį iškovotos dar trys pergalės – visos jaunučių grupėje. Adomas Nakrošis laimėjo 300 m bėgimą (38.39, asmeninis rekordas), Andrė Ožechauskaitė – šuolius į tolį (5.43, asmeninis uždarų patalpų rekordas), o Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) – šuolius į aukštį (1.67, asmeninis rekordas).

Kitų mūsiškių rezultatai:

Jauniai (2001-2002 m.).
60 m. 20.Ailandas Barauskas (Kaunas) 7.47.
300 m. 22.Julius Kalindra (Vilnius) 38.61, 40.Ailandas Barauskas (Kaunas) 40.60.
600 m. 12.Julius Kalindra (Vilnius) 1:28.35, 32.Arnas Emilis Hiršas (Klaipėda) 1:36.87; 27.Raistė Vaištaraitė (Kaunas) 1:50.54, 29.Aistė Stračinskytė (Vilnius) 1:52.56, 32.Agnė Barkutė (Klaipėda) 1:54.24.
1000 m. 20.Aistė Stračinskytė (Vilnius) 3:24.44, 25.Agnė Barkutė (Klaipėda) 3:29.86, 27.Raistė Vaištaraitė (Kaunas) 3:32.18.
2000 m. 23.Arnas Emilis Hiršas (Klaipėda) 7:11.26.
60 m b/b. 2.Dovidas Petkevičius (Kaunas) 8.29 (atrankoje 8.21); 4.Olivija Vaitaitytė (Vilnius) 9.38 (atrankoje 9.25).
Tolis. 17.Mykolas Pachomovas (Kaunas) 5.76; 4.Olivija Vaitaitytė (Vilnius) 5.27.
Rutulys (5 kg). 12.Einaras Ambrazevičius (Kaunas) 12.48.
Ietis (700 g). 4.Justas Čėsna (Kaunas) 51.53.

Jaunučiai (2003-2004 m.).
60 m. 37.Neda Lasickaitė (Vilnius) 8.68, 43.Auksė Vyšniauskaitė (Kaunas) 8.81.
300 m. 2.Elena Jasaitė (Vilnius) 42.77, 12.Vija Turulytė (Vilnius) 44.57, 28.Dovilė Bedalytė (Vilnius) 46.68.
600 m.25.Deividas Davydovas (Klaipėda) 1:41.90, 26.Jonas Dėdinas (Klaipėda) 1:41.97, 37.Edas Simutis (Klaipėda) 1:47.78; 7.Elena Jasaitė (Vilnius) 1:43.61, 17.Vija Turulytė (Vilnius) 1:47.07, 41.Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 1:59.71.
1000 m. 9.Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 3:16.29.
2000 m. 6.Deividas Davydovas (Klaipėda) 6:34.12, 8.Jonas Dėdinas (Klaipėda) 6:34.23, 20.Edas Simutis (Klaipėda) 7:19.29.
60 m b/b. 6.Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) 9.64 (atrankoje 9.40), 13.Auksė Vyšniauskaitė (Kaunas) 10.12.
Aukštis. 4.Dovydas Kalvelis (Kaunas) 1.75.
Tolis. 8.Neda Lasickaitė (Vilnius) 4.79.
Rutulys (5 kg). 2.Rokas Domanaitis (Kaunas) 13.81.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite