SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

 

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

Brigita Virbalytė – geriausia Alytaus sportininkė
2016-12-31

????????????????????????????????????

Alytaus miesto savivaldybėje tradiciškai pagerbti geriausi metų sportininkai. Geriausio 2016 metų sportininko apdovanojimas įteiktas ėjikei Brigitai Virbalytei-Dimšienei.

Į geriausių 2016 metų Alytaus miesto sportininkų dešimtuką taip pat pateko Remigijus Kančys ir Vaida Žūsinaitė.

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius padėkojo sportininkams už pasiekimus ir pasidžiaugė, kad 2016-ieji Alytaus miestui itin sėkmingi sporto srityje. „Alytus yra aktyvus, turintis puikią sporto infrastruktūrą. Galime pasidžiaugti, kad miestas juda teisingu keliu. Sportininkų ir visų aktyvių alytiškių dėka Alytus šiais metais išrinktas sportiškiausiu miestu, 2016-uosius pažymėjo ir kitos svarbios pergalės. Dėkoju Jums už tai ir linkiu didžiausios sėkmės“, – apdovanojimų šventėje sakė meras.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite