SVARBŪS PRANEŠIMAI:

LLAF varžybų kalendorius papildytas Rokiškio kūjo metimo čempionatu (gegužės 22 d.): nuostatai, programa

Birštono metimų taurės varžybos perkeltos iš gegužės 18 d. į gegužės 19 d.

„Brussels Grand Prix“ ir „Allonsius Sport Meeting“
2019-08-24

Penktadienį tarptautinėse varžybose Briuselyje Eglė Balčiūnaitė laimėjo 800 m bėgimą su geriausiu Lietuvos sezono rezultatu – 2 min. 2.55 sek.
Du mūsų sprinteriai rungtyniavo 200 m nuotolyje. Gediminas Truskauskas antrame bėgime finišavo antras (21.26/0.1), Kostas Skrabulis trečiame – pirmas (21.48/-1.0).
Rezultatai.

Šeštadienį lietuviai startavo paskutinėse „Flanders Cup“ serijos varžybose Huizingene – „Allonsius Sport Meeting“.
Kostas Skrabulis laimėjo 100 m atrankos bėgimą (10.78/0.0), o finale finišavo antras (10.69/0.0), bet dėl formalių priežąsčių (taisyklė 142.4) po bėgimo  buvo diskvalifikuotas. Gediminas Truskauskas 200 m bėgime užėmė antrą vietą (21.17/0.7).