SVARBUS PRANEŠIMAS:
D.Karbyševo atminimo varžybos: 6 prizinės vietos
2018-12-01

Penktadienį Breste prasidėjo 61-os D.Karbyševo atminimo varžybos, kuriose rungtyniavo jauniai ir jaunučiai iš Baltarusijos, Ukrainos, Latvijos, Lenkijos, Moldovos, Rusijos ir Lietuvos.

Pirmą varžybų dieną mūsų lengvaatlečiai užėmė tris ketvirtas vietas: jaunių grupėje – Nedas Talalas (Kaunas) 60 m bėgime (7.30) ir Elena Jasaitė (Vilnius) 600 m bėgime (1:41.51), jaunučių grupėje  – Greta Zalatoriūtė (Kaunas) 60 m bėgime (8.25). Kartu su Greta finale bėgo Monika Lina Eglinskas (Vilnius), finišavusi penkta (8.30), ir Neda Lasickaitė (Vilnius), užėmusi šeštą vietą (8.31).

Šeštadienį mūsiškiams sekėsi geriau. Šuolius į aukštį jaunučių grupėje laimėjo Gabriela Liminovič (Vilnius) – 1.60 m. Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) buvo du kartus antra tarp jaunių – šuoliuose į aukštį (1.65) ir 60 m barjeriniame bėgime (8.96). 300 m jaunučių bėgime antrą vietą užėmė Monika Lina Eglinskas (42.82). Nedas Talalas 300 m bėgime buvo trečias (36.73). Aurimas Šinkauskas (Kaunas) rutulį nustūmė 13.22 m – trečia vieta tarp jaunučių.

Kitų lietuvių rezultatai:

Jauniai.
60 m. 32.Danielius Adamavičius (Vilnius) 7.70; 7.Karolina Talalaitė (Kaunas) 8.18.
300 m. 9.Danielius Adamavičius (Vilnius) 38.05; 6.Elena Jasaitė (Vilnius) 42.80.
600 m. 23.Jonas Dėdinas (Klaipėda) 1:33.51, 29.Arnas Emilis Hiršas (Klaipėda) 1:35.57; 28.Deimantė Kneižytė (Klaipėda) 1:47.37.
1000 m. 18.Deimantė Kneižytė (Klaipėda) 3:17.26.
2000 m. 8.Jonas Dėdinas (Klaipėda) 6:09.07, 13.Deividas Davydovas (Klaipėda) 6:13.50, 25.Arnas Emilis Hiršas (Klaipėda) 6:27.83.
Tolis. 14.Dovydas Kalvelis (Kaunas) 5.95.
Rutulys. 8.Rokas Domanaitis (Kaunas) 13.89.
Diskas. 8.Rokas Domanaitis (Kaunas) 42.80.
3000 m ėjimas. 4.Toma Dailidonytė (Vilnius) 15:17.3.

Jaunučiai.
60 m. 10.Mykolas Baliukas (Kaunas) 7.90; 31.Gabriela Liminovič (Vilnius) 8.91.
300 m. 26.Linas Šakalys (Vilnius) 44.28, 28.Vilius Veseris (Klaipėda) 45.96.
600 m. 20.Daniil Lapko (Klaipėda) 1:37.85, 25.Vilius Veseris (Klaipėda) 1:42.55, 28.Linas Šakalys (Vilnius) 1:43.49, 34.Mažvydas Peleckas (Vilnius) 1:46.89; 11.Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 1:47.83.
1000 m. 9.Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 3:20.51, 20.Rugilė Miklyčiūtė (Kaunas) 3:45.20.
2000 m. 10.Mažvydas Peleckas (Vilnius) 6:39.52, 16.Daniil Lapko (Klaipėda) 7:20.45.
60 m b/b. 5.Mykolas Baliukas (Kaunas) 9.58; 11.Auksė Vyšniauskaitė (Kaunas) 10.84.
Aukštis. 5.Lukrecija Dzevečkaitė (Vilnius) 1.50.
Tolis. 9.Neda Lasickaitė (Vilnius) 4.96, 24.Greta Zalatoriūtė (Kaunas) 4.19, 27.Auksė Vyšniauskaitė (Kaunas) 4.02.
Rutulys.8.Ula Milkamanavičiūtė (Vilnius) 9.85.

Rezultatai (jauniai, jaunučiai).

 

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite