Lietuvos pavasario kroso čempionatas (Jurbarkas, balandžio 27 d.): patikslinta programa

Lietuvių trio laimikis Daegu: 2 aukso, 4 bronzos medaliai
2017-03-24

Pasaulio veteranų uždarų patalpų čempionatas finišuoja šeštadienį, tačiau lietuviai varžybas baigė jau penktadienį.

Penkiakovėje bronzos medalį laimėjo Lina Zaniauskienė (W50) – 2898 taškai (60 m b/b – 12.06, aukštis – 1.27, rutulys – 8.55, tolis – 3.79, 800 m – 3:10.23). Trečias šuoliuose su kartimi buvo Vytautas Zaniauskas (M55) – 3.30 m (3.00/1, 3.20/1, 3.30/3, 3.40/x), o 60 m barjerinio bėgimo finale jis finišavo penktas (9.69).

Visi Lietuvos atstovai grįžta iš Korėjos su medaliais: Saulius Svilainis iškovojo du aukso ir vieną bronzos apdovanojimą, Vytautas Zaniauskas – du bronzos, Lina Zaniauskienė – vieną bronzos.