SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Varžybų kalendoriaus patikslinimas: tradicinės bėgimo varžybos „Senvagė 2024“ vyks balandžio 6 d. (ne balandžio 13 d.).

Baigėsi daugiadienės ėjimo varžybos „Around Taihu“
2017-09-27

Sekmadienį Kinijoje prasidėjo daugiadienės keturių etapų sportinio ėjimo varžybos „Around Taihu“. Tarp 39 ėjikių iš 15 valstybių startuoja ir Brigita Virbalytė.

Pirmasis 20 km etapas driekėsi Taihu ežero pakrante. Nugalėjo Kinijos sportininkė Nie Jingjing (1:30:13). Brigita finišavo septinta (1:33:00). Komandinėje įskaitoje geriausiai sekėsi internacionalinei „Heroes“ ekipai (4:36:35), kurios sudėtyje Brigita Virbalytė, italė Antonella Palmisano ir vengrė Viktoria Madarasz.

Rezultatai.

Pirmadienį per lietų vyko antrasis 10 km etapas Mudu mieste. Pirmoji finišavo kinietė Shijie Qieyang (42:46). Brigita Virbalytė užėmė 12 vietą (44:45). Po dviejų etapų lyderės poziciją išsaugojo Nie Jingjing (2:13:18), Brigita – aštuntoje vietoje (2:17:45). Komandinėje įskaitoje ir toliau pirmauja „Heroes“ komanda, tačiau „Latinas“, kurios sudėtyje Pietų Amerikos ėjikės, atsilieka tik 9 sekundėmis.

Rezultatai.

Antradienį įveiktas trečiasis 10.5 km ilgio etapas Yuanboyuane. Vėl nugalėjo Shijie Qieyang (45:50). Vienuolikta finišavo Brigita Virbalytė (49:32). Po trijų etapų lydere tapo italė Antonella Palmisano (3:00:38), o Brigita devintoje vietoje (3:07:17). Tarp komandų į priekį išsiveržė „Latinas“, „Heroes“ atsilieka 2 min. 10 sek.

Rezultatai.

Trečiadienį 10 km etapu Dongshane „Around Taihu“ varžybos baigėsi. Ketvirtąjį etapą laimėjo Shijie Qieyang (43:31). Brigitos Virbalytės laikas buvo dešimtas (46:11).

Varžybų nugalėtoja tapo Antonella Palmisano (3:44:45). Brigita Virbalytė užėmė aštuntą vietą (3:53:28). 2015 metais šiose varžybose ji buvo trečia, pernai – penkiolikta. Tarp komandų „Heroes“ (Brigita Virbalytė, Viktoria Madarasz, Antonella Palmisano) iškovojo antrą vietą (11:31:51), o nugalėjo „Latinas“ (11:25:18).