Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

„Druskininkai – 2016“ : Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas
2016-09-10

Šeštadienį XXIV tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose „Druskininkai – 2016“ dalyvavo 119 ėjikų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Portugalijos ir Baltarusijos. Kartu vyko Lietuvos 10 km sportinio ėjimo čempionatas.

Moterų 10 km distanciją pirmoji baigė Brigita Virbalytė (Vilnius/Alytus) 45:33, antra finišavo Živilė Vaiciukevičiūtė (Švenčionys) 46:40, trečia – latvė Agnesė Pastarė 46:44. Lietuvos čempionato bronzos medalį laimėjo ketvirta finišavusi Monika Vaiciukevičiūtė (Klaipėda/Švenčionys) 48:00.

Brigita Lietuvos 10 km ėjimo čempionatą laimėjo šeštą kartą ir vejasi Kristiną Saltanovič (9 pergalės), Sonatą Milušauskaitę (8) ir Sadą Bukšnienę (7).

Tarp vyrų pirmąsias tris vietas užėmė ir išsidalino Lietuvos čempionato medalius Marius Žiūkas (Vilnius/Prienai) 41:52, Genadijus Kozlovskis (Švenčionys) 42:27 ir Arturas Mastianica (Švenčionys) 42:50. Kaip ir Brigita, Marius Lietuvos 10 km čempionatą laimėjo šeštą kartą, daugiau negu bet kuris kitas Lietuvos ėjikas.

Varžybose negalėjo dalyvauti Tadas Šuškevičius. Ėjikai jį nuoširdžiai užjaučia dėl tėvelio mirties ( išlydėjimas sekmadienį 14 val. iš laidojimo namų „Nutrūkusi styga“ Vilniuje).