SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Ėjimo varžybos Podebraduose: Lietuvos komanda ir informacija jai
2019-03-28

Balandžio 6 d. Podebraduose (Čekija) vyks tarptautinės sportinio ėjimo varžybos ir tarpvalstybinis sportinio ėjimo mačas.

Lietuvos komanda išvyksta į varžybas balandžio 4 d. (ketvirtadienį) 20.00 val. iš Vilniaus (nuo lengvosios atletikos maniežo, Žemaitės g. 6). Atgal išvykstama balandžio 7 d. ryte ir į Lietuvą grįžtama vėlai vakare.

Vykstantys į varžybas privalo turėti asmens dokumentą, sportininkai – ir Lietuvos rinktinės trumpą aprangą. Pageidautina, kad visi komandos nariai turėtų Europos sveikatos draudimo kortelę.

Komandos sudėtis:

Živilė Vaiciukevičiūtė (Švenčionys), Monika Vaiciukevičiūtė (Švenčionys/Klaipėda), Greta Vainaitė (Kaunas), Toma Dailidonytė (Vilnius/Kėdainiai), Austėja Kavaliauskaitė (Vilnius/Kėdainiai), Adrija Meškauskaitė (Švenčionys), Deividas Balevičius (Švenčionys), Genadij Kozlovskij (Švenčionys),  Paulius Juozaitis (Birštonas), Darius Jezepčikas (Kaunas), Justinas Galčius (Druskininkai), Ignas Dumbliauskas (Druskininkai), Akvilė Orliukaitė (Druskininkai),  komandos vadovas – Viktoras Meškauskas (Švenčionys), treneriai – Robertas Kaselis (Kėdainiai) ir Povilas Juozaitis (Birštonas).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite