Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Europos 10000 m taurė ir kitos savaitgalio varžybos
2019-07-06

Šeštadienį Londone Europos stajeriai rungtyniavo žemyno 10000 m bėgimo taurės varžybose. B bėgimuose startavo Monika Bytautienė ir Valdas Dopolskas.  Monika užėmė devynioliktą vietą (34:02.44). Ji daugiau kaip minute pagerino asmeninį rekordą ir visų laikų Lietuvos rezultatų sąraše pakilo į devintą vietą. Valdas pagerino asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą (30:15.57). Jis užėmė 24 vietą.
Kartu vyko „Night of the 10,000 m PB’s“ varžybos. Andrius Jakševičius viename iš jų bėgimų finišavo keturioliktas (32:17.48).

Penktadienį tarptautinėse „Boysen Memorial“ varžybose Osle Vilius Junevičius trišuolyje užėmė antrą vietą – 14.79/0.6 m.

Britanijos lengvosios atletikos lygos aukščiausio vyrų komandų diviziono varžybose Sheffielde Artūras Gurklys nustūmė rutulį 17.45 m ir užėmė antrą vietą. Pirmo diviziono varžybose Etone Paulius Svarauskas nugalėjo trišuolyje ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 15.54/0.8 m. Aukščiausiame moterų divizione Sofija Korf šuoliuose į tolį buvo penkta (5.72/0.0).

Sekmadienį Dovilė Dzindzaletaitė Bottrope (Vokietija) laimėjo „NRW-Gala“ varžybas – 13.71 m (13.54/0.0 – x – x – x – 13.71/0.1 – x).

„Sparkassen Gala“ varžybose Regensburge (Vokietija) Mindaugas Striokas 800 m B bėgime užėmė ketvirtą vietą (1:51.28).