Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Europos čempionatas: paskutinė diena
2021-03-07

Sekmadienį Europos čempionatas finišuoja.

Šuolio į aukštį finale Adrijus Glebauskas įveikė 2.23 m (2.15/1 2.19/1 2.23/1 2.26/xxx) aukštį ir užėmė penktą vietą.

Video transliacija.

Šeštadienį į čempionato kovas įsijungė paskutiniai trys lietuviai.

Gediminas Truskauskas 60 m atrankos bėgime finišavo šeštas (6.80) ir į pusfinalį nepateko. Tarp visų 64 dalyvių jo rezultatas buvo 47-as. Rezultatai.

Trišuolio kvalifikacinėse varžybose Diana Zagainova užėmė 14 vietą – 13.55 m (13.45-13.55-13.06). Rezultatai.

60 m su barjerais atrankos bėgime Rapolas Saulius finišavo šeštas (7.90) ir į pusfinalį nepateko, užimdamas čempionate 28 vietą. Rezultatai.

Penktadienį ryte 400 m atrankos bėgimuose Modesta Morauskaitė ir Agnė Šerkšnienė iškovojo teisę vakare bėgti pusfinalyje. Modesta daugiau kaip puse sekundės pagerino asmeninį rekordą ir savo bėgime finišavo trečia (52.52), Agnė buvo antra (53.00). Rezultatai.

Vos 3 centimetrų iki finalo pristigo  Jogailei Petrokaitei. Du kartus gerinusi asmeninį uždarų patalpų rekordą ji užėmė 9 vietą – 6.53 m (6.50-6.36-6.53). Rezultatai.

Mūsų 400 m bėgikėms patekti į finalą nepavyko. Agnė Šerkšnienė pusfinalio bėgime finišavo penkta (53.09),  Modesta Morauskaitė – ketvirta (53.20), o reikėjo būti tarp dviejų pirmųjų. Bendroje įskaitoje Agnė užėmė 11-ą vietą, Modesta – 15-ą. Rezultatai.

Pirmąją Europos uždarų patalpų čempionato Torunėje dieną rungtyniavo trys lietuviai.

Šuolis į aukštį. Adrijus Glebauskas ir Juozas Baikštys kvalifikacines varžybas pradėjo 20.00 val.  Normatyvas – 2.28 m arba 1-8 vietos. Juozas užėmė 14 vietą – 2.10 m (2.10/1 2.16/xxx). Adrijui patekimui į finalą, kuris vyks sekmadienį, užteko įveikti 2.21 m aukštį (2.10/1 2.16/1 2.21/2). Rezultatai.

1500 m. Simas Bertašius 21.20 val. startavo pirmame atrankos bėgime. Į finalą pateko  1-2 vietas keturiuose bėgimuose užėmę bėgikai bei dar 4 sportininkai su geriausiais laikais.  Simas savo bėgime finišavo šeštas – 3:42.17 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas). Tarp 51 dalyvio  jo rezultatas 25-as. Rezultatai.