SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

Europos jaunimo čempionato finišas
2019-07-21

Šiandien baigiasi Europos jaunimo čempionatas Burose.

11.00 val. buvo duotas startas merginų 10000 m sportiniam ėjimui. Rungtyniavo 19 ėjikių, Austėja Kavaliauskaitė užėmė 14 vietą (50:38.31).

Disko metimo finalinėse varžybose  Martynas Alekna užėmė 11 vietą – 55.81 m (x-55.81-x).

Vakarinės varžybos prasidėjo 3000 m kliūtinio bėgimo finalu. Giedrius Valinčius finišavo vienuoliktas (9:15.74).