SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

Europos jaunių čempionato ketvirtoji diena: Urtei Baikštytei – sidabro medalis
2016-07-17

Tbilisyje šiandien baigėsi Europos jaunių čempionatas.

Rytinėse varžybose rungtyniavo tik dešimtkovininkai. 110 m barjeriniame bėgime Edgaras Benkunskas buvo vienuoliktas (14.83), o Domantas Dobrega – šešioliktas (16.19, asmeninis rekordas). Po šešių rungčių Edgaras užima dešimtą vietą (4539), Domantas – penkioliktą (4193). Diską Edgaras numetė 32.52 m (11 vieta), Domantas – 30.57 (14 vieta). Po septynių rungčių jie užima atitinkamai 9 ir 16 vietas. Šuoliuose su kartimi Edgaras buvo dvyliktas (3.50), Domantas – penkioliktas (3.10). Likus ieties metimui ir 1500 m bėgimui Edgaras dvyliktoje vietoje (5535), Domantas – penkioliktoje (5050).

Ieties metime Edgaras Benkunskas tris kartus gerino asmeninį rekordą (55.86-57.56-60.56) ir buvo pirmas, Domanto Dobregos rezultatas vienuoliktas (47.87). Po devynių rungčių Benkunskas pakilo į septintą vietą (6281), Dobrega liko penkioliktas (5607). 1500 m bėgime Benkunskas finišavo devintas (4:48.76, asmeninis rekordas), Dobrega – dešimtas (4:48.96).

Dešimtkovėje Edgaras Benkunskas surinko 6907 taškus, pagerino asmeninį rekordą ir užėmė septintą vietą. Domantas Dobrega su 6232 taškais liko penkioliktas.

Urtė Baikštytė laimėjo sidabro medalį šuoliuose į aukštį – 1.79 m (1.65/1, 1.70/1, 1.75/1, 1.79/3, 1.82/xxx).

Lietuvos jaunių komanda grįžta namo iš pirmojo Europos čempionato ne tuščiomis – su vienu sidabro medaliu ir dviem septintom vietom.