Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Europos jaunių čempionatas: trečioji diena
2016-07-15

Šeštadienis – priešpaskutinė Europos jaunių čempionato Tbilisyje diena. Lietuviai varžėsi šešiose rungtyse.

Dešimtkovė. Edgaras Benkunskas ir Domantas Dobrega 100 m bėgime gerino asmeninius rekordus – atitinkamai 11.55/1.7 (15 vieta) ir 11.69/1.7 (17 vieta). Šuoliuose į tolį Edgaro rezultatas 6.53 m, Domanto – 6.27 m. Po dviejų rungčių Edgaras – tryliktas, Domantas – septynioliktas. Rutulio stūmime abu mūsų daugiakovininkai pagerino asmeninius rekordus: Benkunsko rezultatas buvo antras (15.31), Dobregos – septynioliktas (12.68). Po trijų rungčių Edgaras pakilo į 10 vietą, Domantas liko 17-as. Šuolius į aukštį laimėjo Domantas Dobrega, pakartojęs asmeninį rekordą (1.96). Edgaras Benkunskas buvo devintas, pakartojęs asmeninį stadionų rekordą (1,84). Po šios rungties Edgaras pakilo į aštuntą vietą, Domantas – į tryliktą. 400 m bėgime abu mūsiškiai vėl gerino asmeninius rekordus: Edgaras – 51.37 (9 vieta), Domantas – 52.39 (13 vieta). Po pirmosios dienos Edgaras Benkunskas yra aštuntoje vietoje (3669), Domantas Dobrega – keturioliktoje (3482).

10000 m sportinis ėjimas. Daumantas Liutinskis iškovojo septintą vietą (46:24.87), o Erik Mickevič nuotolio nebaigė.

Merginų estafetinio bėgimo 100+200+300+400 m komandos (Dovilė Kiudelytė, Erika Lukaševič, Karolina Savko, Gabija Galvydytė) rezultatas (2:23.15) tarp 16 komandų buvo dvyliktas.

200 m bėgimo pusfinaliuose bėgo Akvilė Andriukaitytė ir Benas Kontrimavičius. Akvilė savo bėgime buvo šešta (24.90/2.1), tarp visų pusfinalio dalyvių jos rezultatas aštuonioliktas. Benas dar kartą pagerino asmeninį rekordą (21.98/1.3), trečiame pusfinalyje finišavo penktas ir čempionate užėmė tryliktą vietą.

Rutulio stūmimo finale Valerija Kolontaj  užėmė 11 vietą – 14.99 m (14.81-x-14.99).

Sekmadienį čempionatas baigiasi. Edgaras Benkunskas ir Domantas Dobrega toliau rungtyniaus dešimtkovėje, o 15.35 val. prasidės merginų šuolio į aukštį finalas su Urte Baikštyte.