SVARBUS PRANEŠIMAS:
Europos komandinis čempionatas finišavo
2019-08-09

Sekmadienį baigėsi Europos komandinis lengvosios atletikos čempionatas. Lietuvių rezultatai paskutinę varžybų dieną:

Vyrai.

200 m. 8.Gediminas Truskauskas 21.55/-2.0
800 m. 4.Benediktas Mickus 1:50.40
3000 m. 4.Simas Bertašius 8:09.77
3000 m kliūtinis. 3.Justinas Beržanskis 8:53.86
Kartis. 10.Osvaldas Gedrimas 4.91 (4.71/1 4.91/3 5.06/xx)
Trišuolis. 6.Paulius Svarauskas 15.64 (14.89/1.2-x-15.64/0.9; geriausias Lietuvos sezono rezultatas)
Diskas. 4.Aleksas Abromavičius 62.37 (62.37-61.26-60.28-58.26; geriausias jo sezono rezultatas)
Ietis. 1.Edis Matusevičius 82.35 (75.32-78.26-82.35-75.89)
4×400 m. 11.Lietuva (Einius Trumpa, Artūras Janauskas, Darius Križanovskij, Rokas Pacevičius) 3:14.93 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Moterys.

1500 m. 9.Monika Elenska 4:55.16
5000 m. 9.Loreta Kančytė 16:40.10 (asmeninis rekordas)
Aukštis. 10-11.Urtė Baikštytė 1.70 (1.65/1 1.70/1 175/xxx)
Kartis. 11.Vitalija Dejeva 3.21 (2.61/1 2.91/1 3.21/1 3.41/xxx)
Tolis. 11.Augustė Regalaitė 5.86 (4.95/2.5-5.86/2.5-x)
Rutulys. 6.Ieva Zarankaitė 15.36 (13.83-14.64-15.36)
4×400 m. 9.Lietuva (Erika Krūminaitė, Modesta Justė Morauskaitė, Eglė Balčiūnaitė, Agnė Šerkšnienė) 3:36.97 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Lietuvos komanda užėmė 11 vietą ir 2021 metais rungtyniaus antroje lygoje.

Rezultatai

Video transliacija


Šeštadienį lietuviai rungtyniavo 14 rungčių.

Vyrai.

1500 m. 3.Simas Bertašius 3:45.51
5000 m. 11.Egidijus Adomkaitis 14:55.67
Aukštis. 5.Adrijus Glebauskas 2.15 (2.08/1, 2.12/2 2.15/1 2.18/xxx)
Tolis. 10.Marius Vadeikis 7.43 (7.03/-0.3-7.16/0.5-7.43/1.9)
Rutulys. 8.Šarūnas Banevičius 17.72 (16.67-17.51-17.72)
4×100 m.  8.Lietuva (Mantas Šeštokas, Giedrius Rupeika, Kostas Skrabulis, Gediminas Truskauskas) 40.69 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Moterys.

400 m. 2.Modesta Justė Morauskaitė 52.43
800 m. 4.Eglė Balčiūnaitė 2:05.72
3000 m. 11.Loreta Kančytė 10:10.93
3000 m kliūtinis. 11.Evelina Miltenė 11:19.71
Trišuolis. 1.Dovilė Kilty 14.28 (13.68/2.7-14.16/2.1-14.28/0.9-x; 1 cm pagerino asmeninį rekordą)
Kūjis. 10.Agnė Lukoševičiūtė 54.76 (53.99-54.76-x).
Ietis. 4.Liveta Jasiūnaitė 54.74 (54.74-x-x-54.23)
4×100 m. Lietuva (Augustė Regalaitė, Karolina Deliautaitė, Gunda Jakimavičiūtė, Rasa Mažeikaitė) DQ

Po dviejų varžybų dienų Lietuvos komanda vienuolikta (91 tšk.), nuo artimiausių varžovų vengrų atsiliekama 17 taškų.

Rezultatai.

Video transliacija.

 


Penktadienį prasidėjo Europos komandinis čempionatas. Vienuolika komandų, tarp jų ir Lietuvos, rungtyniauja pirmos lygos varžybose Sandnese (Norvegija). Pirmąją varžybų dieną vyks vyrų kūjo metimo ir moterų disko metimo rungtys bei visų 100 – 400 m distancijų atrankiniai bėgimai.

Varžybos prasidėjo papildomais neįskaitiniais 100 m bėgimais. Giedrius Rupeika (11.22/-1.5) ir Valentinas Bukovskis (11.26/-1.9) savo bėgimuose buvo ketvirti, Gunda Jakimavičiūtė (12.65/-1.4) – šešta.

Lietuvių rezultatai čempionate:

Vyrai.

100 m. 9.Kostas Skrabulis 10.85/-1.3 (antrame bėgime finišavo šeštas ir, nors turėjo aštuntą atrankos bėgimų rezultatą, į finalą nepateko.
200 m. Gediminas Truskauskas 21.59/-0.3 (antrame bėgime užėmė ketvirtą vietą ir pateko į sekmadienį vyksiantį finalą su septintu – aštuntu dienos rezultatu)
400 m. 9.Rokas Pacevičius 47.76 (pirmame bėgime užėmė ketvirtą vietą ir liko be finalo)
110 m b/b. 9.Rapolas Saulius 14.67/-2.7 (antrame bėgime buvo ketvirtas ir į finalą nepateko).
400 m b/b. 11.Rapolas Saulius 53.49 (antrame bėgime buvo šeštas, finale nebėgs).
Kūjis. 9.Tomas Vasiliauskas 61.54 (59.52-x-61.54).

Moterys.

100 m. 9.Karolina Deliautaitė 12.08/-0.7 (pirmame bėgime finišavo ketvirta ir į finalą nepateko).
200 m. 9.Agnė Šerkšnienė 24.93/-1.5 (pirmame bėgime buvo penkta ir finale nebėgs).
400 m. Modesta Justė Morauskaitė 52.35 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, šeštas rezultatas Lietuvoje per visą laiką, įvykdytas 2020 m. Europos čempionato normatyvas, geriausias Lietuvos bėgikių rezultatas Europos komandinėse varžybose, pirmame bėgime užėmusi antrą vietą šeštadienį bėgs finale)
100 m b/b. 11.Gabrielė Čeponytė 14.87/-0.4 (antrame bėgime finišavo šešta ir į finalą nepateko).
400 m b/b. 11.Erika Krūminaitė 1:02.13 (antrame bėgime buvo šešta, finale nebėgs).
Diskas. 3.Ieva Zarankaitė 55.08 (54.90-54.80-x-55.08).

Šeštadienį varžybos prasidės 14.45 val.

Antros ir trečios čempionato dienos startus galėsite žiūrėti čia.

Starto sąrašai ir rezultatai.

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite