SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Europos metimų taurė: Domantas Poška – ketvirtas
2018-03-10

Leirijoje (Portugalija) vyksta Europos metimų taurės varžybos.

2016 ir 2017 metais trečias vietas šiose varžybose U23 grupėje užėmęs Domantas Poška šį kartą liko ketvirtas – 57.40 m (57.40-56.46-55.89-x-55.47-56.25). Pirmąsias tris vietas užėmė Martinas Markovičius (Kroatija) 63.24, Viktaras Trusas (Baltarusija) 58.66 ir Jakobas Gardenkransas (Švedija) 57.73.

Sekmadienį visi Šarūno Banevičiaus bandymai rutulio stūmimo sektoriuje buvo nesėkmingi – jis liko be rezultato. Skirmantas Šimoliūnas ietį nusviedė 72.51 m (66.61-x-72.43-72.51-x-69.66) ir užėmė tryliktą vietą.