SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visus sportininkus, planuojančius dalyvauti Europos komandiniame čempionate ar kitose tarptautinėse oficialiose varžybose, prašome nepamiršti, kad reikia turėti I RUN CLEAN pažymėjimą.

Registruotis ir gauti pažymėjimą galima čia.

IAAF vaikų lengvoji atletika
2016-10-26

Spalio 20-21 dienomis Vilniuje vyko seminaras „IAAF vaikų lengvoji atletika“ (IAAF Kids’ Athletics – angl.), į kurį sugužėjo 20 lengvosios atletikos entuziastų iš įvairių Lietuvos kampelių. Seminaro metu dalyvių laukė ne tik teorinė dalis („IAAF Kids’ Athletics“ programos vizija ir misija), bet ir praktinė – buvo surengtos vaikų lengvosios atletikos varžybos.

Seminare su dalyviais patirtimi dalijosi IAAF lektorė dr. Rita Sadzevičienė bei Vilniaus miesto sporto centro trenerė Irina Krakoviak-Tolstika.

„Dalyviai nustebino optimizmu, manau, jie turėtų tęsti savo pradėtą darbą bei bandyti pritaikyti tas idėjas, – sakė R.Sadzevičienė. – Reikia pakeisti dabartinį požiūrį, kuris lengvojoje atletikoje nuėjo ne ta kryptimi. Vaikai neturi būti atgrasomi nuo lengvosios atletikos, reikia juos pritraukti. Tai nėra vien tik kažkoks krosas, viskas gali būti pateikiama priimtinesniu būdu.“

Tarp seminaro dalyvių buvo tiek sportininkų, tiek trenerių, mokytojų bei studentų, besiruošiančių tapti sporto specialistais.

„Man, kaip jaunam pradedančiajam treneriui, seminaras tikrai buvo naudingas. Buvo galima pasižiūrėti į visą treniravimo procesą iš kitos pusės, ne vien iš tos tradicinės, kurią dabar dauguma trenerių propaguoja. Man labiau priimtinas darbas su vaikais, kai siekiama rezultato per žaidimus vietoje juodo ir monotoniško darbo, ypač, kai kalba eina apie 7-10 metų vaikus“, – pasakojo iš Šilalės į seminarą atvykęs Kęstutis Grikšas.

Visiems seminaro dalyviams buvo įteikti „IAAF Kids’ Athletics“ instruktorių sertifikatai. Tikimasi, kad įgytas žinias naujieji instruktoriai skleis savo regionuose.

 

lengvoji.lt

Dariaus Vrubliausko nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite