SVARBŪS PRANEŠIMAI:
„IAAF Vaikų lengvosios atletikos varžybos“ atkeliavo ir į Kuršėnus
2016-12-07

„IAAF Vaikų lengvosios atletikos“ (IAAF Kids‘ Athletics – angl.) varžybų bumas įsibėgėja. Dar viename Lietuvos mieste buvo surengtos lengvosios atletikos populiarinimui skirtos varžybos. Šį kartą jos vyko Kuršėnų Stasio Anglickio mokykloje.

Varžybos sulaukė didžiulio pasisekimo: jose dalyvavo daugiau nei 50 trečių-ketvirtų klasių moksleivių. Jas vykdė olimpietė Remalda Kergytė-Dauskurdienė bei Darius Vrubliauskas.

„Vaikams labai patiko, po varžybų jie klausinėjo, kur čia galima lankyti lengvąją atletiką. Iki šiol jie nebuvo išbandę įrangos. Pavyzdžiui, šuolių su kartimi rungties inventorių jie matė pirmą kartą. Paklausus, kas yra lengvoji atletika, visi atsakydavo, kad joje reikia bėgti. Retas žinojo, kad yra ir kitos rungtys – ir šuoliai, ir barjerai, ir metimai. Mes tą išbandėme per varžybas, jie susipažino su lengvosios atletikos rungtimis, kad turėtų suvokimą, kas tai yra“, – pasakojo R.Kergytė.

Trenere dirbanti lengvaatletė teigė, kad mokytojai varžybomis taip pat buvo patenkinti bei kvietė jas vykdyti antrą kartą. Mokyklos mokytojai buvo apmokyti bei patys įtraukti į varžybų vykdymą.

Gruodžio 13 dieną IAAF „Vaikų lengvosios atletikos“ varžybos vyks Šiaulių manieže. Taip pat planuojama jas surengti ir viename iš Telšių vaikų darželių.

 

Lengvoji.lt

Organizatorių nuotr.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite