SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro sprendimu nuo sausio 17 d. visų renginių uždarose erdvėse dalyviai, žiūrovai, aptarnaujantis personalas viso renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną.

Prašome visų komandų vadovų, trenerių, sportininkų, teisėjų, žiūrovų varžybų vietose laikytis LR Vyriausybės reikalavimų.

Į maniežus bus įleidžiami tik asmenys, dėvintys respiratorius!

Informacija dėl LLAF ataskaitinės-rinkiminės konferencijos
2020-09-07

2020 m. lapkričio 6 d. 14 val. Palangoje, viešbutyje „Vanagupė“ (Vanagupės g. 31, LT-00173 Palanga) kviečiama Lietuvos LAF Ataskaitinė – rinkiminė  konferencija.

Konferencijos pradžia 14.00 val., registracija pradedama nuo 12.00 val.

Vadovaujantis LLAF Įstatais:

  • Konferencijoje dalyvauja LLAF nariai ar jų deleguoti atstovai. Konferencijoje taip pat gali dalyvauti LLAF Tarybos nariai, garbės nariai ir rėmėjai.
  • Dalyvauti konferencijoje turi teisę tik tie LLAF nariai, kurie yra sumokėję nario mokestį ir vykdo savo prisiimtus įsipareigojimus. LLAF nariai į konferenciją gali deleguoti ne daugiau kaip du savo atstovus, tačiau tik vienas narys turi balsavimo teisę.
  • Tarybos nariai, garbės nariai ir rėmėjai konferencijoje balso teisės neturi.
  • Tarybos nariai konferencijoje negali būti LLAF narių deleguotais atstovais.
  • LLAF nariai, garbės nariai ir rėmėjai turi teisę pateikti savo pasiūlymus dėl konferencijos darbotvarkės. Jie turi būti įteikti Generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip pieš 15 dienų iki konferencijos.
  • Pretendentų į LLAF Prezidentus kandidatūros, kartu su ne mažiau kaip 5 LLAF narių rekomendacijomis, pateikiamos LLAF generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip prieš 30 dienų iki Ataskaitinės-rinkiminė konferencijos.
  • Pretendentai į LLAF Prezidentus gali būti tik Lietuvos Respublikos piliečiai, ne vyresni nei 70 metų, neturintys galiojančio teistumo.

 

Prašome pretendentų į LLAF Prezidentus kandidatūras, kartu su ne mažiau kaip 5 LLAF narių rekomendacijomis, pateikti LLAF generaliniam sekretoriui ne vėliau kaip prieš 30 dienų (t.y. iki 2020 m. spalio 7 d.) iki Ataskaitinės-rinkiminės konferencijos. Dokumentus prašome pateikti tik el.paštu info@laf.lt arba pristatant dokumentų originalus į LLAF būstinę (Kareivių 6-5609, Vilnius).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite