SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

Informacija dėl LLAF logotipo konkurso
2019-04-09

Esame nudžiuginti naujo LLAF logotipo konkurso dalyvių gausa ir dėkojame visiems atsiuntusiems savo kūrinius! Profesionaliems grafikos dizaineriams įvertinus visus darbus, iš daugiau ne 40-ies buvo atrinkti 5 geriausi.

Tolimesnė konkurso eiga. Atrinkti kandidatai buvo informuoti elektroniniais laiškais. Jų darbus greitu metu galėsite įvertinti viešame balsavime LLAF „Facebook“ paskyroje. Nugalėtojai paaiškės susumavus aistruolių, LLAF atstovų bei grafikos dizaino specialistų balsus.

Primename, kad šio konkurso prizinis fondas – net 1600 eur. Pirmai vietai atiteks 1000 eurų, antrai ir trečiai – po 300 eurų.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite