SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

Ispanijos klubų čempionatas: M.J.Morauskaitė – 56.67
2021-06-13

La Nucia šiandien priima Ispanijos moterų klubų čempionato stipriausio diviziono finalines varžybas.

Modesta Justė Morauskaitė 400 m barjeriniame bėgime finišavo antra, lygiai sekunde pagerinusi asmeninį rekordą – 56.67 sek. Visų laikų Lietuvos šios rungties sąrašuose ji pakilo į šeštą vietą, tai taip pat geriausias Lietuvos sezono rezultatas. Rezultatai.

Trišuolio sektoriuje rungtyniavusi Diana Zagainova buvo trečia – 13.22 m (x – 13.03/1.3 – 12.58/1.7 – x – x – 13.22/0.9). Rezultatai.

4×400 m estafetėje „Valencia Club Atletismo“ komanda užėmė antrą vietą (3:34.94), paskutiniame etape bėgo M.J.Morauskaitė.

Ispanijos čempionėmis tapo „FC Barcelona“ lengvaatletės. Valensijos komanda, kuriai atstovavo abi lietuvaitės, liko antra.