SVARBUS PRANEŠIMAS:

„Maniežo taurės“ varžybų Klaipėdoje (gruodžio 6-7 d.) patikslinta programa

D.Karbyševo atminimo varžybos Breste: trys pergalės
2019-11-29

Penktadienį Breste prasidėjo 62-os tarptautinės generolo D.Karbyševo atminimo varžybos. Jose rungtyniavo jauniai ir jaunučiai iš septynių šalių.

Pirmąją varžybų dieną lietuviai pelnė visų rūšių apdovanojimus 60 m bėgime. Danielius Vasiliauskas (Vilnius) buvo greičiausias tarp jaunučių (7.48), jaunių grupėje Karolina Talalaitė (Kaunas) užėmė antrą vietą (8.10), Nedas Talalas – trečią (7.20). Trečia šuoliuose su kartimi tarp jaunučių buvo Rugilė Miklyčiūtė (Kaunas) – 3.10 m.

Kiti penktadienio lietuvių rezultatai:

Jauniai.
60 m. 5.Adomas Nakrošis (Vilnius) 7.26, 37.Martas Damažeckas (Kaunas) 7.91; 21.Kotryna Uzialaitė (Vilnius) 8.59, 26.Dovilė Bedalytė (Vilnius) 8.74.
600 m. 11.Deivydas Davydovas (Klaipėda) 1:29.02, 18.Alanas Griško (Vilnius) 1:30.56, 29.Nojus Katkauskas (Klaipėda) 1:31.37, 38.Nedas Kasparas (Klaipėda) 1:33.27; 14.Elena Jasaitė (Vilnius) 1:44.09, 20.Deimantė Kneižytė (Klaipėda) 1:45.54, 34.Austrėja Žilinskaitė (Klaipėda) 1:50.38, 35.Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 1:50.40.
Aukštis. 7.Evaldas Šidlauskas (Kaunas) 1.90.
Tolis. 5.Neda Lasickaitė (Vilnius) 5.32
4×200 m. 6.Vilnius (K.Uzialaitė, E.Jasaitė, D.Bedalytė, N.Lasickaitė) 1:48.97.

Jaunučiai.
60 m. 18.Mantas Babušis (Kaunas) 8.07, 25.Dovydas Norvaišas (Kaunas) 8.56; 15.Monika Lina Eglinskas (Vilnius) 8.47, 21.Loreta Sučkova (Vilnius) 8.57, 23.Aurėja Beniušytė (Kaunas) 8.87.
600 m. 24.Valentas Mockus (Klaipėda) 1:40.43, 28.Vilius Danilovas (Klaipėda) 1:44.84, 31.Vilius Veseris (Klaipėda) 1:46.76, Mažvydas Peleckas (Vilnius) DQ; 26.Gabrielė Gerulskytė (Klaipėda) 1:53.39.
Kartis. 7.Izabelė Anosova (Kaunas) 2.60.

Šeštadienį jaunių šuolio į aukštį rungtyje Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) pagerino asmeninį rekordą ir tapo nugalėtoja (1.75), o Evelina Bukauskaitė (Kaunas) užėmė trečią vietą. Finalinį jaunių 60 m barjerinį bėgimą laimėjo klaipėdietė Gabija Klimukaitė (8.69). Trečias vietas užėmė kauniečiai Nedas Talalas (jauniai, 300 m, 36.48), Rokas Domanaitis (jauniai, rutulys, 16.36) ir Paulina Barauskaitė (jaunutės, trišuolis, 11.29).

Kiti šeštadienio rezultatai:

Jauniai.
300 m. 9.Adomas Nakrošis (Vilnius) 37.49; 5.Elena Jasaitė (Vilnius) 43.12.
1000 m. 21.Deimantė Kneižytė (Klaipėda) 3:17.65, 29.Agnė Ramanauskaitė (Klaipėda) 3:25.49, 32.Austrėja Žilinskaitė (Klaipėda) 3:28.22.
2000 m. 13.Deividas Davydovas (Klaipėda) 6:13.20, 30.Nojus Katkauskas (Klaipėda) 6:33.56, 34.Nedas Kasparas (Klaipėda) 6:44.59.
60 m b/b. 16.Martas Damažeckas (Kaunas) 10.14; 4.Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) 9.10, 19.Dovilė Bedalytė (Vilnius) 10.56.
Rutulys. 9.Aurimas Šinkauskas (Kaunas) 13.79.

Jaunučiai.
300 m. 21.Vilius Veseris (Klaipėda) 44.95, 22.Dovydas Norvaišas (Kaunas) 45.10, Mantas Babušis (Kaunas) DQ, Danielius Vasiliauskas (Vilnius) DNF; 8.Lina Monika Eglinskas (Vilnius) 43.47, 29.Loreta Sučkova (Vilnius) 46.28, 43.Izabelė Anosova (Kaunas) 50.35.
1000 m. 8.Akvilė Bučytė (Vilnius) 3:18.26, 25.Gabrielė Gerulskytė (Klaipėda) 3:36.93.
2000 m. 8.Mažvydas Peleckas (Vilnius) 6:37.8, 9.Valentas Mockus (Klaipėda) 6:41.3, 15.Vilius Danilovas (Klaipėda) 6:59.1.
Aukštis. 7.Aurėja Beniušytė (Kaunas) 1.55.
Kartis.  Oleg Nikolaičiuk (Vilnius) NM
Trišuolis. 10.Rugilė Miklyčiūtė (Kaunas) 9.96.

Rezultatai (jauniai, jaunučiai).

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite