SVARBŪS PRANEŠIMAI:

WA patvirtintas leistinos sportinės avalynės sąrašas

Lietuvos jaunių čempionatas (Klaipėda, 06.21-22): dalyvių sąrašas, patikslinta programa

Lietuvos čempionatas (Palanga, 06.28-30): patikslintas programos projektas

Kids Athletics
2023-09-13

Norime pasidalinti džiugiomis žiniomis!

VŠĮ FULLGAZZ kartu su Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) pradeda įgyvendinti projektą „Vaikų fizinio aktyvumo didinimas įgyvendinant KIDS’ ATHLETICS programą Lietuvoje“.

Tai yra nacionalinis fizinio aktyvumo projektas, kurio tikslas yra pritraukti vaikus į naujus lengvosios atletikos fizinio aktyvumo būrelius visoje Lietuvoje ir kelti fizinio aktyvumo, sporto specialistų, instruktorių, kūno kultūros mokytojų bei trenerių kvalifikaciją.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 16 mėnesių (2023 09 01 – 2024 12 31)

Bendra projekto išlaidų suma: 91 897.70 EUR

Projekto partneris: Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF)

Projekto tikslinė grupė: 7-14 metų vaikai ir fizinio aktyvumo/sporto specialistai, instruktoriai bei treneriai

Projekto tikslas: didinti vaikų ir jaunimo (7-14 m.) fizinį aktyvumą bei kelti fizinio aktyvumo specialistų, trenerių kvalifikaciją.

Įgyvendinant projektą bus naudojama bei Lietuvai pritaikoma KIDS’ ATHLETICS programa, skirta supažindinti vaikus ir jaunimą su lengvosios atletikos pasauliu smagiai ir patraukliai. Joje pagrindinis dėmesys skiriamas pagrindinių judėjimo įgūdžių, tokių kaip bėgimas, šokinėjimas ir metimas, ugdymui. Programa apima įvairius žaidimus ir veiklą, skirtą šiems įgūdžiams lavinti, kartu skatinant komandinį darbą, bendradarbiavimą ir sąžiningumą. Projekto metu siekiama organizuoti fizinio aktyvumo specialistų, trenerių kvalifikacijos kėlimo mokymus, organizuoti 6 mėn. trukmės vaikų ir jaunuolių treniruotes pagal KIDS’ ATHLETICS programą bei organizuoti dvejas sporto žaidynes.

Tikimasi, kad projekto veiklose iš viso dalyvaus 210 tikslinių grupių atstovų: 200 vaikų ir jaunuolių (7-14 m.) ir 10 fizinio aktyvumo/sporto specialistų, instruktorių ar trenerių. Projektas bus įgyvendinamas Vilniaus mieste, Vilniaus rajono, Elektrėnų, Trakų ir Kelmės ir kitose savivaldybėse.

KIDS’ ATHLETICS yra viena plačiausiai paplitusių ugdymo programų sporto pasaulyje. Ji buvo sukurta 2002 m., o 2021 m. buvo išsamiai peržiūrėta ir atnaujinta bei pateikta skaitmeniniu formatu, kad taptų dar labiau įtraukianti, lanksti, pritaikoma ir smagi jaunimui ir specialistams. Programą įgyvendina daugiau nei 100 federacijų narių, o jos bendra auditorija pasaulyje sudaro daugiau nei 13 mln. vaikų ir jaunuolių. Lietuvoje galimybės šią programą įgyvendinti suteiktos Lietuvos Lengvosios Atletikos Federacijai (LLAF).

Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurias administruoja Nacionalinė sporto agentūra prie Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

Sekite Facebook ir Instagram paskyras @FULLGAZZ ACADEMY ir pirmieji sužinokite apie projekto eigą.

Daugiau informacijos pasiteiravimui: fullgazzacademy@gmail.com

+370 615 33771

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite