SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Klaipėdos sezono atidarymo varžybose (gruodžio 14 d.) bus rungtyniaujama ir trišuolyje – patikslinti nuostatai ir programa

Komandų vadovų dėmesiui!
2019-04-26

Primename, kad nuo šių metų sausio 1 d. visi sportininkai, gimę 2003 metais ir vyresni, dalyvaujantys LLAF vykdomose varžybose, privalo turėti LLAF licencijas. Informaciją apie licencijas galima rasti ČIA . Artėja vasaros sezonas, todėl kviečiame pasitikrinti sportininkų, turinčių licencijas, sąrašus. Juos galima rasti www.lengvoji.lt paspaudus langelį „LAVIS“ arba tiesiogiai – ČIA . Ten galima iškarto apmokėti už licenciją, jeigu sportininkas įrašytas sąraše. Naujus sportininkus įrašyti gali tik registruoti vartotojai.

Pradedant Lietuvos metimų suaugusių, jaunimo, jaunių ir jaunučių metimų čempionatais, į LLAF vykdomas varžybas registracija vyks per Lengvosios atletikos varžybų informacinę sistemą (LAVIS). Regionų sporto centrai, sporto klubai ar tiesiog už paraiškų teikimus atsakingi asmenys turi gauti prisijungimus prie LAVIS. Prašome kuo skubiau kreiptis į LLAF (el. pašto adresu remigija.raisiene@gmail.com) ir suderinti prisijungimo gavimo klausimus.

Prisijungimui būtina pateikti šiuos duomenis:

  1. Atstovaujamos organizacijos pavadinimas, adresas;
  2. Elektroninio pašto adresas;
  3. Pasirinktas slaptažodis;
  4. Atsakingo asmens vardas, pavardė, telefono numeris.

 

Kartu su prisijungimo informacija jums bus išsiųstas LAVIS gidas.

Daugiau informacijos galima gauti remigija.raisiene@gmail.com

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite