SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Dėl techninių kliūčių LLAF taurės šuolių su kartimi varžybos (buvo numatytos gruodžio 14 d.) nebus vykdomos

Kvietimas į „Gintarinę jūrmylę“
2016-09-26

Spalio 8 dieną jau šešioliktąjį kartą Klaipėdoje vyks tarptautinis bėgimas Gintarinė jūrmylė”, kuriame kasmet dalyvauja šimtai bėgikų iš visos šalies bei užsienio.

Tai – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir  Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacijos sumanytas sporto ir sveikatingumo projektas bei analogų Lietuvoje neturintis marinistinis renginys.
Jo organizatoriai siekia, kad kiekvienas Klaipėdos miesto, krašto gyventojas kartu su kaimyninių valstybių bėgikais įveiktų jūrmylės nuotolį – 1852 metrus.
Siekiant populiarinti šią idėją, šiemet antrą kartą “Gintarinės jūrmylės” varžybose vyks estafetinis bėgimas, kuriame galės dalyvauti Klaipėdoje ir visoje šalyje veikiančių įmonių komandos. Praeitais metais dalyvavo 13 komandų.
Komandą sudarys 4 asmenys, kurie turės įveikti po 0,5 jūrmylės, t.y., 926 metrus.
Estafetinis bėgimas 4X0,5 skirtas tik mėgėjams: profesionalai jame dalyvauti negalės. Komandos narių amžius nėra apibrėžiamas.
Estafetiniame bėgime 1 – 3 vietas užėmusios komandos bus apdovanotos „Gintarinės jūrmylės“ taurėmis ir suvenyrais . Kiekvienas prizinės vietos komandos dalyvis bus apdovanotas „Gintarinės jūrmylės“  medaliais.
Visi komandų nariai,  dalyvaujantys estafetiniame bėgime, bus apdovanoti „Gintarinės jūrmylės“ marškinėliais.
“Gintarinės jūrmylės” organizatoriai kviečia pasinaudoti proga paviešinti įmonės vardą ir komandas pasipuošti įmonės marškinėliais ar kita atributika.
Dalyvavimas bėgime su įmonės komanda – ne tik puiki galimybė puoselėti sveiką gyvenseną, bet ir pristatyti savo veiklą, stiprinti įvaizdį ir taip kurti įmonės pridėtinę vertę.
Taip pat tai šaunus būdas išbandyti savo fizines jėgas, geriau pažinti vieniems kitus ir stiprinti įmonės komandos dvasią.
Kviečiame suburti savo įmonės komandą ir dalyvauti renginyje!

Virginijus Jurgelevičius
Klaipėdos apskrities Lengvosios atletikos federacijos prezidentas

 

Registracija: siųsti dalyvių sąrašą (atsisiųsti formą) ir įmonės pavadinimą adresu berzas42@gmail.com, tel.: + 370 650 78707.
Estafetinio bėgimo starto mokestis – 32 eurai.  Mokestį pervesti iki spalio 6 d. į Klaipėdos miesto sporto bėgimo klubo atsiskaitomąją sąskaitą – LT807180500000700615 AB “Šiaulių bankas”.
Daugiau informacijos apie renginį: www.gintarinejurmyle.lt

gj1

gj2
 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite