SVARBUS PRANEŠIMAS:

Marijampolės atviras vaikų ir jaunučių čempionatas perkeliamas iš spalio 2 d. į rugsėjo 30 d.

Latvijos Prezidento taurė, Baltijos komandinis čempionatas: I diena
2020-08-14

Šiandien 15.30 val. prasidėjo 26-os Latvijos Prezidento taurės varžybos. Tradicinė jų rengimo vieta – Valmieros Jano Dalinio stadionas, tačiau, kol jis rekonstruojamas, jau trečią kartą šių varžybų dalyvius priima Uogrė.

Nuo 2012 metų kartu vyksta Baltijos šalių mačai, 2017 metais tapę Baltijos šalių komandiniais čempionatais. Juos penkis kartus laimėjo varžybų šeimininkai, du kartus – Estijos komanda, o 2018 metais – Lietuva.

Pirmosios varžybų dienos nugalėtojai ir lietuvių rezultatai (skliaustuose – vieta komandiniame čempionate):

Vyrai.

100 m. 1(1).Gediminas Truskauskas 10.50/1.5, 5(5).Ugnius Savickas 10.74/1.5, 6.Giedrius Rupeika 10.92/1.6, 8.Rokas Silkinis 10.97/1.6.
400 m. 1.Artūrs Pastors (LAT) 47.35, 3(3).Dariuš Križanovskij 48.58, 6(6).Daniel Golovackij 49.93.
1500 m. 1(1).Simas Bertašius 3:41.21, 5(5).Lukas Tarasevičius 3:58.12.
5000 m. 1.Tiidrek Nurme (EST) 14:21.52, 6(5).Ignas Brasevičius 14:41.96 (asmeninis rekordas), 8(6).Egidijus Adomkaitis 15:07.33.
Kartis. 1.Mareks Ārents (LAT) 5.25, 3(3).Osvaldas Gedrimas 4.95 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 7(6).Edgaras Benkunskas 4.35.
Tolis. 1(1).Tomas Lotužis 7.55/1.5 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 6(5).Airidas Zabaras 6.92/1.4.
Ietis. 1.Gatis Čakšs (LAT) 84.56, 3(3).Edis Matusevičius 76.39, 5(5).Skirmantas Šimoliūnas 70.80.
4×100 m. 1(1).LTU (Gediminas Truskauskas, Ugnius Savickas, Giedrius Rupeika, Rokas Silkinis) 41.28 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.LTU (Kristupas Seikauskas, Gabrielius Bžeskis, Domantas Dobrega, Einius Trumpa) 42.45.

Moterys.

100 m. 1.Ksenija Balta (EST) 11.68/0.4, 3(3).Akvilė Andriukaitytė 11.92/0.4, 9.Gabrielė Kaminskaitė 12.32/-0.7, 10(6).Aistė Unskinaitė 12.34/0.4.
400 m. 1(1).Modesta Justė Morauskaitė 53.22, 2(2).Eva Misiūnaitė 54.41.
800 m. 1.Līga Velvere (LAT) 2:02.69, 6(5).Ramunė Klybaitė 2:16.15 (asmeninis rekordas), 7(6).Vytautė Pabiržytė-Budavičienė 2:16.81.
3000 m kliūtinis. 1.Laura Maasik (EST) 10:25.42, 2(2).Auksė Linkutė 11:08.05, 3(3).Meda Repšytė 11:10.51 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Lāsma Zemīte (LAT) 1.81, 4(4).Satera Balčaitytė 1.76 (pakartotas asmeninis rekordas), 5(5).Atėnė Šliževičiūtė 1.73.
Trišuolis. 1.Rūta Kate Lasmane (LAT) 13.75/1.8, 2(2).Vaida Padimanskaitė 13.25/1.3, 7(6).Emilija Strupaitė 12.09/-0.5.
Diskas. 1(1).Ieva Zarankaitė 59.51, 2(2).Zinaida Sendriūtė 58.12, 4.Agnė Jonkutė 50.86 (asmeninis rekordas), 6.Eglė Zarankaitė 45.86, 7.Sonata Rudytė 45.59.
Ietis. 1.Līna Mūze (LAT) 60.33, 4(3).Liveta Jasiūnaitė 57.97, 8(6).Indrė Jakubaitytė 50.00.
4×100 m. 1.EST 46.19, 3(3).LTU (Aistė Unskinaitė, Akvilė Andriukaitytė, Jogailė Petrokaitė, Gabrielė Kaminskaitė) 46.26 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas)

Prieš šeštadienio startus Latvijos ir Estijos komandos turi po 114 taškų, lietuviai atsilieka aštuoniais taškais.

Varžybų video transliacija.

Rezultatai.

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite