Svarbus pranešimas:

Gavus paraiškas patikslinta Lietuvos jaunučių pirmenybių programa

Latvijos Prezidento taurė – Baltijos šalių mačas
2016-06-10

Penktadienį Valmieroje prasidėjo Latvijos Prezidento taurės varžybos ir Baltijos šalių mačas.

Varžybų transliaciją žiūrėkite čia.

Pirmosios dienos rungčių nugalėtojai ir lietuvių rezultatai:

Vyrai.
100 m. 1 (mače – 1).Rytis Sakalauskas 10.64, 2(2).Ugnius Savickas 10.77, 8.Mantas Šeštokas  11.00.
400 m. 1.Aliaksandr Linnik (BLR) 47.07, 2(1).Rokas Pacevičius 47.69 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 7(4).Gediminas Truskauskas 48.67.
1500 m. 1.Keio Kits (EST) 3:48.27, 5(4).Simas Bertašius 3:48.67 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 8.Rimgaudas Morkūnas 3:50.27, 10(6).Šarūnas Mockus 3:52.91.
5000 m. 1.Reinis Hartmanis (LAT) 14:24.65, 5(3).Tomas Rėzgis 15:04.76, 7(5).Tadas Pavolis 15:18.69.
400 m b/b. 1.Janis Baltušs (LAT) 51.04, 4(4).Artūras Janauskas 54.66, 5(5).Domantas Barcys 55.99.
Aukštis. 1.Pavel Seliverstov (BLR), 4(3).Adrijus Glebauskas 2.06, 7(6).Karolis Ščiglo 1.90.
Tolis. 1.Elvijs Misans (LAT) 7.53, 3(3).Marius Vadeikis 7.43, 6(6).Tomas Vitonis 7.14.
Rutulys. 1.Aliaksei Nichypar (BLR) 19.55, 3(2).Šarūnas Banevičius 18.41, 7(5).Karolis Čekanavičius 15.82.
Ietis. 1(1).Edis Matusevičius 80.16, 8(5).Skirmantas Šimoliūnas 68.78.
4×100 m. 1.BLR 40.14, 3(2).LTU 41.68.

Moterys.
100 m. 1.Krystsina Tsimanouskaya (BLR) 11.77, 3(1).Karolina Deliautaitė 11.84, 7.Diana Džavachidis 12.39, 10(5).Akvilė Andriukaitytė 12.57.
400 m. 1.Gunta Latiševa-Čudare (LAT) 53.71, 3(2). Eva Misiūnaitė 54.37, 5(3).Erika Krūminaitė 55.25.
800 m. 1.Marina Arzamasova (BLR) 2:03.14, 3(1).Monika Elenska 2:08.38, 5(3).Aurika Balsytė 2:12.79.
3000 m kliūtinis. 1(1).Evelina Miltenė 10:27.37 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2(2).Rūta Marija Trimonytė 11:16.35.
400 m b/b. 1.Ekaterina Veremeenko (BLR) 59.61, 3(2).Irma Mačiukaitė 1:02.42, 6(5).Rūta Okulič-Kazarinaitė 1:05.04.
Kartis. 1.Alina Viashneuskaya (BLR) 4.00, 4(3).Karolina Jasaitė 3.30, 6(5).Viktorija Eimontaitė 3.10.
Trišuolis. 1.Natallia Viatkina (BLR) 13.69, 5(4).Asta Daukšaitė 12.53, 7(6).Kristina Židonytė 12.23.
Ietis. 1.Madara Palameika (LAT) 63.12, 5(3).Liveta Jasiūnaitė 56.42, 10(6).Indrė Jakubaitytė 46.33.
Kūjis. 1.Anastasiya Kalamoyets (BLR) 66.20, 6(4).Aistė Žiginskaitė 48.08, 8(6).Ugnė Butėnaitė 46.97.
4×100 m. 1.LAT 46.30, 3(3).LTU 46.97.

Rezultatai.

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite