SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Visi sportininkai, treneriai kviečiami registruotis ir peržiūrėti „I run clean“ programą bei gauti programos baigimo sertifikatą bei universalų kodą. Kandidatai dalyvauti Europos U20 ir U23 čempionatuose, Jaunimo Olimpiniame festivalyje, Universiadoje privalo turėti programos baigimo sertifikatą su kodu, sertifikato kopiją atsiųsti į federaciją info@laf.lt. Sertifikatas galioja dvejus metus.

 

„Aukštaitijos taurės“ vaikų ir jaunučių varžybų II etapas vyks gegužės 10 d. Biržuose

Latvijos Prezidento taurė – Baltijos šalių mačas: lietuviai – antri
2016-06-11

Šeštadienį Valmieroje baigėsi Latvijos Prezidento taurės varžybos.

Rungčių nugalėtojai ir lietuvių užimtos vietos (skliaustuose – vieta Baltijos šalių mače):

Vyrai.
200 m. 1.Ilya Siratsiuk (BLR) 21.27, 5(3).Mantas Šeštokas 21.74, 6(4). Ugnius Savickas 21.74.
800 m. 1.Dmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:48.61, 3.Benediktas Mickus 1:51.81, 5(3).Mindaugas Striokas 1:53.22, 10(6).Vitalij Kozlov 1:57.28.
3000 m kliūtinis. 1.Alberts Blajs (LAT) 8:52.15, 5(5).Darius Petkevičius 9:39.47, 6.Robert Antonovič 9:58.18, 8(6).Tautvydas Baliutavičius 10:17.38.
110 m b/b. 1.Maksim Lynsha (BLR) 13.88, 3(1).Rapolas Saulius 14.10 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 6(4).Martynas Vrašinskas 14.76.
Kartis. 1.Mareks Arents (LAT) 5.00, 3(2).Osvaldas Gedrimas 4.20, Lukas Kolpakovas 0.
Trišuolis. 1.Elvijs Misans (LAT) 16.51, 6(4).Paulius Svarauskas 14.68,  7(5).Andrius Belevičius 14.47.
Diskas. 1.Gerd Kanter (EST) 64.23, 3.Domantas Poška 60.46, 4(3).Aleksas Abromavičius 57.99, 9(4).Eligijus Ruškys 53.07.
Kūjis. 1.Gleb Dudarev (BLR) 70.87, 4(3).Tomas Vasiliauskas 61.99 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 7(6).Tomas Juknevičius 59.17.
10000 m ėjimas. 1.Arnis Rumbenieks (LAT) 41:32.2.
4×400 m. 1.LTU 3:13.73.

Moterys.
200 m. 1.Maris Magi (EST) 24.21, 4(3).Eva Misiūnaitė 24.47, 9(6).Erika Krūminaitė 25.65.
1500 m. 1.Agata Strausa (LAT) 4:30.09, 2.Eglė Morenaitė 4:36.83, 4.Banga Balnaitė 4:38.14, 6(3).Vytautė Pabiržytė 4:43.86, 8(5).Aurika Balsytė 4:48.05.
5000 m. 1(1).Loreta Kančytė 18:12.85, 3(3).Gintarė Zenkevičiūtė 18:33.12.
100 m b/b. 1.Ekaterina Poplavskaya (BLR) 13.26, 4(1).Irma Mačiukaitė 14.16, 5(2).Greta Plečkaitytė 14.27, 7.Austra Skujytė 14.52.
Aukštis. 1.Madara Onužane-Salina (LAT) 1.76, 3(2).Urtė Baikštytė 1.76, 4(3).Austra Skujytė 1.70.
Tolis. 1.Aiga Grabuste (LAT) 6.21, 4(4).Neringa Gedaminskaitė 5.75, 5.Sofija Korf 5.71, 8(6).Karina Lipeckaja 5.43.
Rutulys. 1.Viktoryia Kolb (BLR) 17.23, 2(1).Austra Skujytė 16.28, 3(2).Giedrė Kupstytė 15.62.
Diskas. 1(1).Zinaida Sendriūtė 53.93, 2(2).Ieva Zarankaitė 50.94.
5000 m ėjimas. 1.Agnese Pastare (LAT) 21:39.9, 6(4).Greta Vainaitė 27:15.5, 8(6).Aušrinė Kuzmickaitė 27:57.7.
4×400 m. 1.BLR 3:37.93, 2(1).LTU 3:43.45.

Baltijos mače pergalę šventė Latvija (298 taškai), 28 taškais atsiliko antrą vietą užėmusi Lietuva, Estija – trečia (252). Daugiausiai taškų tarp moterų surinko lietuvės, tuo tarpu mūsų vyrai liko treti.

Rezultatai.

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite