Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Lietuviai kaimynų varžybose
2017-05-02

Marijampolės lengvaatlečiai dalyvavo respublikinėse „Družba-2017“ varžybose Smorgonyse (Baltarusija, Gardino sritis). Šių varžybų nugalėtojais jaunučių grupėje tapo Emilija Slavickaitė 400 m bėgime (1:06.32), Nedas Čeplinskas 400 m bėgime (58.08) ir Ugnė Mykolaitytė trišuolyje (10.23).

Po kelių dienų marijampoliečiai rungtyniavo Iecavoje (Latvija). Sporto mokyklos „Dartija“ sezono atidarymo varžybose jie iškovojo penkias pirmąsias vietas. Jaunimo grupėje nugalėjo 100 m bėgikė Aušrinė Plioplytė (13.26) ir 4×100 m komanda (Gabrielė Bakšenskaitė, Miglė Lenkauskaitė, Deimantė Kunšteinaitė, A.Plioplytė). Jaunių grupėje Edgaras Radzevičius laimėjo 100 m (11.45) ir 200 m (23.06) bėgimus, o Gabrielė Vosyliūtė – 400 m (1:02.42) bėgimus.

Tą pačią dieną jaunesni marijampoliečiai, bei Pasvalio ir Biržų sportininkai dalyvavo sezono atidarymo varžybose Bauskėje (Latvija). Čia Joginta Trečiokaitė (Biržai) laimėjo jaunučių 100 m bėgimą (13.13), o Gabija Čeponytė (Pasvalys) šuolius į tolį (4.64). Jonas Bindokas (Marijampolė) tapo jaunučių 400 m bėgimo nugalėtoju (57.08). Ugnė Radzevičiūtė (Marijampolė) buvo pirma mergaičių 100 m bėgime (14.02).

Varžybose Jekabpilyje (Latvija), kuriose dalyvavo Biržų ir Rokiškio lengvaatlečiai, 100 m bėgimą jaunučių grupėje laimėjo Joginta Trečiokaitė (13.55, atrankoje 13.47).