SVARBUS PRANEŠIMAS:

Reaguodamas į Lietuvos Vyriausybės priimtus nutarimus dėl Covid-19 (koronavirusas) plėtimo užkirtimo, LLAF Vykdomasis Komitetas nutarė nukelti 2020 m. balandžio 7-ą dieną šaukiamos LLAF eilinės ataskaitinės konferencijos datą neribotam laikui

Lietuvos čempionatas: pirmoji diena
2020-02-21

Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos čempionato pirmosios dienos varžybos. Šiandien paaiškėjo keturiolika 2020 metų Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionų.

Vyrai.

60 m. 1.Gediminas Truskauskas (Vilnius) 6.80 (atrankoje 6.79, pakartojo pernykštį laimėjimą), 2.Ugnius Savickas (Vilnius) 6.90, 3.Kristupas Seikauskas (Panevėžys) 7.00. Jaunimo čempionas – K.Seikauskas.
400 m. 1.Benediktas Mickus (Klaipėda) 49.77 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Artūras Janauskas (Vilnius/Klaipėda) 50.09, 3.Daniel Golovacki (Kaunas/Švenčionys) 50.31. Jaunimo čempionas – Lukas Šermukšnis (Kaunas) 52.04 (asmeninis rekordas).
1500 m. 1.Simas Bertašius (Raseiniai/Vilnius) 3:43.25 (Lietuvos čempionatų rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, penkta pergalė iš eilės Lietuvos čempionate), 2.Robertas Vališauskas  (Šiauliai/Šiaulių r.) 3:58.73, 3.Lukas Tarasevičius (Alytus/Švenčionys) 4:05.08. Jaunimo čempionas – Tomas Bačiulis (Šiauliai) 4:12.41 (asmeninis rekordas).
60 m barjerinis. Jaunimo čempionas – Domas Gailevičius (Kaunas) 8.30 (asmeninis rekordas).
Aukštis. 1.Adrijus Glebauskas (Kaunas/Kėdainiai) 2.24 (žiemos čempionatą laimėjo trečią kartą iš eilės), 2.Dainius Pazdrazdis (Kaunas) 2.00, 3.Algirdas Asauskas (Kaunas) 1.95. Jaunimo čempionas – Evaldas Šidlauskas (Joniškis/Kaunas) 1.90.
Kartis. 1.Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 4.80 (laimėjo trečią iš eilės čempionatą), 2.Lukas Kolpakovas (Vilnius) 4.40, 3.Modestas Šalnaitis (Kaunas) 4.20 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionas – M.Šalnaitis.
Tolis. 1.Tomas Lotužis (Skuodas/Vilnius) 7.26 (čempionatą laimėjo trečią kartą iš eilės), 2.Marius Vadeikis (Kaunas) 7.14, 3.Tomas Urbonavičius (Kaunas) 6.93. Jaunimo čempionas – Airidas Zabaras (Šiauliai) 6.86.
Rutulys. 1.Šarūnas Banevičius (Klaipėda/Klaipėdos r.) 18.48 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, septintas aukso medalis uždarų patalpų čempionatuose), 2.Arminas Čečkauskas (Klaipėda) 17.08 (asmeninis uždarų patalpų rekordas), 3.Karolis Maisuradzė (Kaunas) 16.73. Geriausią rezultatą pasiekė be konkurencijos dalyvavęs jamaikietis Ashinija Milleris (19.53).

Moterys.

60 m. 1.Karolina Deliautaitė (Kaunas) 7.56 (uždarų patalpų čempionatą laimėjo trečią kartą), 2.Andrė Ožechauskaitė (Kaunas) 7.60, 3.Eivilė Cemnolonskytė (Panevėžys) 7.61. Jaunimo čempionė – A.Ožechauskaitė.
400 m. 1.Modesta Justė Morauskaitė (Vilnius) 54.45 (anksčiau buvo laimėjusi 2012 ir 2018 metais), 2.Agnė Šerkšnienė (Kaunas) 55.36, 3.Erika Krūminaitė (Klaipėda) 56.84. Jaunimo čempionė – Augustė Markevičiūtė (Kaunas) 59.71.
1500 m. 1.Dominyka Petraškaitė (Alytus) 4:42.88 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Marija Jekabsone (Kaunas) 4:43.09 (asmeninis rekordas), 3.Auksė Linkutė (Vilnius) 4:43.19 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – D.Petraškaitė.
Aukštis. 1.Urtė Baikštytė (Šiauliai) 1.86 (pakartotas asmeninis uždarų patalpų rekordas, antra pergalė Lietuvos čempionatuose), 2.Airinė Palšytė (Vilnius) 1.80, 3.Atėnė Šliževičiūtė (Kaunas) 1.70. Jaunimo čempionė – A.Šliževičiūtė.
Kartis. 1.Rugilė Miklyčiūtė (Kaunas) 3.48 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas, du kartus – 3.42 ir 3.48 – gerino Lietuvos 14 ir 15 metų rekordus bei Lietuvos 14 ir 15 metų uždarų patalpų rekordus, jau aišku, kad bus jauniausia šio čempionato nugalėtoja), 2.Neringa Skipskytė (Kaunas) 3.10 (asmeninis rekordas), 3. Aušra Guigaitė (Šiauliai) 2.60 (pakartotas asmeninis rekordas) ir Izabelė Anosova (Kaunas) 2.60 (jauniausia čempionato prizininkė). Jaunimo čempionė – R.Miklyčiūtė.
Tolis. 1.Vaida Padimanskaitė (Kaunas/Panevėžys) 6.11 (asmeninis rekordas), 2.Simona Bukovskė (Kaunas) 5.97 (asmeninis rekordas), 3.Gabija Stočkutė (Kaunas) 5.91. Jaunimo čempionė – Emilija Strupaitė (Šiauliai) 5.55.
Rutulys. 1.Ieva Zarankaitė (Utena) 16.63, 2.Agnė Jonkutė (Vilnius) 14.07, 3.Marija Šyvytė (Kaunas/Utena) 14.02. Jaunimo čempionė – Sonata Rudytė (Rokiškis/Vilnius) 11.96.

Video transliacija

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite