SVARBŪS PRANEŠIMAI:

Tarptautinės vaikų varžybos Lenkijoje: komanda ir informacija apie kelionę

Lietuvos jaunių pirmenybės: gavus paraiškas patikslinta programa

Lietuvos čempionato antros dienos rezultatai
2018-02-17

Klaipėdoje šiandien finišavo Lietuvos uždarų patalpų čempionatas ir jaunimo pirmenybės. Paaiškėjo dar 12 rungčių nugalėtojai.

Moterys.

800 m. 1.Vytautė Pabiržytė (Kaunas/Kaišiadorys) 2:13.65 (vakar laimėjo sidabro medalį 1500 m bėgime), 2.Monika Šaltenytė (Vilnius) 2:13.69 (vakar laimėjo bronzos medalį 1500 m bėgime), 3.Ramunė Klybaitė (Pakruojis) 2:18.73 (asmeninis rekordas). Jaunimo čempionė – M.Šaltenytė.

3000 m. 1.Loreta Kančytė (Kaunas) 9:46.10 (asmeninis rekordas, nugalėjo antrą kartą iš eilės, šiame čempionate tai antras jos aukso medalis – vakar pirma baigė 1500 m), 2.Vaida Žūsinaitė (Vilnius/Kaunas) 9:50.04 (šios distancijos Lietuvos uždarų patalpų čempionatuose laimėjo 9 medalius: 2 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos), 3.Kamilė Vaidžiulytė (Šiauliai) 9:54.69 (pernai buvusi antra bėgikė pagerino asmeninį rekordą). Jaunimo čempionė – Greta Karinauskaitė (Šiauliai) 10:20.64.

60 m barjerinis bėgimas. 1.Irma Mačiukaitė (Pasvalys)  8.70 (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Greta Plečkaitytė (Kaunas) 8.87 (ketvirtus metus iš eilės laimi sidabro medalį), 3.Erika Krūminaitė (Klaipėda) 8.92 (praėjusių metų čempionė šiame čempionate iškovojo antrą medalį – vakar buvo antra 400 m bėgime). Jaunimo čempionė – Viktorija Lunskytė (Šiauliai) 9.10 (asmeninis rekordas).

Trišuolis. 1.Dovilė Dzindzaletaitė (Šiauliai) 13.99 (Lietuvos čempionatų rekordas, čempione tapo ketvirtą kartą), 2.Diana Zagainova (Vilnius) 13.04 (tarp prizininkių penktą kartą iš eilės), 3.Ieva Dargytė (Kaunas/Kėdainiai) 12.63 (asmeninis rekordas, pernai taip pat buvo trečia). Jaunimo čempionė – Kristina Jašauskaitė (Šilutė) 12.32.

3000 m sportinis ėjimas. 1.Brigita Virbalytė-Dimšienė (Vilnius) 12:19.15 (geriausias pasaulio sezono rezultatas, dešimtas Brigitos aukso medalis uždarų patalpų čempionatuose), 2.Živilė Vaiciukevičiūtė (Švenčionys) 12:29.77 (asmeninis rekordas, medalininkė penktus metus iš eilės), 3.Monika Vaiciukevičiūtė (Klaipėda/Švenčionys) 13:23.86 (ketvirtas medalis Lietuvos uždarų patalpų čempionatuose). Jaunimo čempionė – Adrija Meškauskaitė (Švenčionys) 14:14.79 (asmeninis rekordas).

Penkiakovė. 1.Urtė Bačianskaitė (Panevėžys) 3371 (jauniausia 2018 metų čempionė), 2.Gintarė Griciūtė (Klaipėda) 3063 (asmeninis rekordas), 3.Beatričė Černiūtė (Kaunas) 27.25. Jaunimo čempionė – U.Bačianskaitė.

Vyrai.

800 m. 1.Eduardas Rimas Survilas (Vilnius) 1:52.74 (jauniausias 2018 metų čempionas, asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, pernai buvo antras), 2.Benediktas Mickus (Klaipėda) 1:53.12 (2015 ir 2017 metų čempionas pagerino asmeninį rekordą), 3.Aleksandr Malyško (Vilnius) 1:57.94 (trečias kaip ir pernai). Jaunimo čempionas – E.R.Survilas.

3000 m. 1.Simas Bertašius (Vilnius/Raseiniai) 8:12.26 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, trečias aukso medalis bėgant 3000 m, antras šiame čempionate – vakar laimėjo 1500 m), 2.Evaldas Gustaitis (Marijampolė) 8:54.70 (vakar buvo trečias 1500 m bėgime), 3.Giedrius Valinčius (Marijampolė) 8:57.18. Jaunimo čempionas – G.Valinčius.

60 m barjerinis bėgimas. 1.Martynas Vrašinskas (Kaunas/Klaipėda) 8.08 (nugalėjo antrą kartą iš eilės), 2.Rapolas Saulius (Vilnius) 8.10 (2015 ir 2016 m. čempionui tai ketvirtas medalis), 3.Gabrielius Bžeskis (Kaunas) 8.38 (pakartotas asmeninis rekordas).

Trišuolis. 1.Dominykas Petrosevičius (Kaunas/Kėdainiai) 15.14 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, 2015 ir 2016 metais yra laimėjęs bronzos medalius), 2.Rimvydas Augys (Raseiniai) 14.99 (asmeninis rekordas), 3.Tomas Lotužis (Vilnius/Skuodas) 14.94 (asmeninis rekordas, antras medalis šiame čempionate – vakar laimėjo šuolius į tolį). Jaunimo čempionas – Osvaldas Guščius (Šilutė)  14.09 (asmeninis rekordas).

Rutulio stūmimas (jaunimas). Naubartas Stripeikis (Šiauliai) 16.50 (asmeninis rekordas).

5000 m sportinis ėjimas. 1.Marius Žiūkas (Vilnius/Jonava) 18:58.27 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos ir antras pasaulio sezono rezultatas, septintas Lietuvos uždarų patalpų čempiono aukso medalis), 2.Genadij Kozlovskij (Švenčionys) 21:02.79 (penktas uždarų patalpų čempionatų medalis, keturi iš jų – sidabro), 3.Artur Mastianica (Švenčionys) 21:48.63 (ketvirtas medalis čempionatuose). Jaunimo čempionas – Paulius Juozaitis (Birštonas) 23:03.89.

Septynkovė. 1.Matas Adamonis (Kaunas) 5406 (asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), 2.Egidijus Zaniauskas (Klaipėda) 4847 (iki šiol buvo laimėjęs tris bronzos medalius), 3.Alvydas Misius (Vilnius) 4765 (praėjusių metų čempionui tai ketvirtas medalis septynkovėje). Jaunimo čempionas – Domantas Dobrega (Panevėžys) 4823 (asmeninis rekordas).

Tarp komandų pirmavo Kaunas (I miestų grupė), Klaipėda (II miestų grupė), Švenčionys (rajonai) ir Klaipėdos „Nikė“ (klubai).

Rezultatai.

Septynkovės ir penkiakovės rezultatai.

 

 

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite