Kauno m. vaikų ir jaunučių kroso čempionatas (2024 04 10) nebus vykdomas

Lietuvos ėjikės Podebraduose antros
2018-04-07

Šeštadienį Podebraduose (Čekija) 86-ose tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose, turinčiose Europos „Permit Meeting“ statusą, dalyvavo 11 Lietuvos ėjikų.

Moterų 20 km distancijoje startavo 46 sportininkės. Nugalėjo italė Anna Eleonora Giorgi, pagerinusi šių varžybų rekordą (1:28:49). Antrą vietą užėmė Brigita Virbalytė-Dimšienė (1:31:05, geriausias Lietuvos sezono rezultatas), ketvirtą – Živilė Vaiciukevičiūtė (1:31:53), devynioliktą – Monika Vaiciukevičiūtė (1:37:54), trisdešimt ketvirtą – Aušrinė Kuzmickaitė (1:59:29).  Tarpvalstybinį Italijos – Lietuvos – Prancūzijos – Vengrijos – Airijos moterų mačą laimėjo italės (4), lietuvės buvo antros (6).

Tarp 63 vyrų Arturas Mastianica užėmė dvidešimt trečią vietą (1:28:33). Nugalėjo vokietis Christopheris Linke (1:21:55).

Septintą vietą jaunimo grupėje užėmė Austėja Kavaliauskaitė, 10 km distancijoje sugaišusi 51 min. 43 sek.

Tame pačiame nuotolyje rungtyniavo 43 vaikinai. Paulius Juozaitis (47:32, 22 vieta) ir Arminas Rudenka(48:46, 30 vieta) pagerino asmeninius rekordus. Arnoldas Liutinskis finišavo 31-as (49:57). Tarpvalstybiniame jaunimo Italijos – Prancūzijos – Slovakijos – Airijos – Vengrijos – Lietuvos – Čekijos mače pirmavo italai, lietuviai liko šešti.

Jaunių grupėje (5 km) startavo 34 ėjikės. Adrija Meškauskaitė  užėmė ketvirtą (24:53), o Toma Dailidonytė – penktą vietas (25:09). Abi lietuvaitės pagerino asmeninius rekordus.