SVARBUS PRANEŠIMAS:
Lietuvos lengvaatlečių startų Europos čempionate tvarkaraštis
2018-08-06

Rugpjūčio 6-12 dienomis Berlyne (Vokietija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate varžysis 27 Lietuvos sportininkai. Transliacijas galite stebėti per LRT Kultūrą, Eurosport bei portale lrt.lt.

Preliminarus jų startų tvarkaraštis:

rugpjūčio 6 d., pirmadienis

18.45 val. – moterų 100 m atranka (Karolina Deliautaitė)

rugpjūčio 7 d., antradienis

9.35 val. – vyrų 50 km sportinis ėjimas (Tadas Šuškevičius, Arturas Mastianica)

11.10 val. – moterų rutulio stūmimo kvalifikacija (Ieva Zarankaitė)

12.10 val. – vyrų disko metimo kvalifikacija (Andrius Gudžius)

12.05 val. – moterų 800 m atranka (Eglė Balčiūnaitė)

12.40 val. – vyrų 3000 m kliūtinis bėgimas, atranka (Justinas Beržanskis)

rugpjūčio 8 d., trečiadienis

11.50 val. – vyrų 200 m atranka (Gediminas Truskauskas)

12.05 val. – moterų trišuolio kvalifikacija (Dovilė Dzindzaletaitė)

12.30 val. – moterų 400 m atranka (Eva Misiūnaitė, Modesta Morauskaitė)

13.05 val. – vyrų 1500 m (Simas Bertašius)

14.00 val. arba 15.25 val. – vyrų ieties metimo kvalifikacija (Edis Matusevičius)


19.25 val. – moterų šuolių į aukštį kvalifikacija (Airinė Palšytė)

20.55 val. – moterų 800 m pusfinalis (Eglė Balčiūnaitė)

21.20 val. – vyrų disko metimo finalas (Andrius Gudžius)

rugpjūčio 9 d., ketvirtadienis

10.30 val. – moterų disko metimo kvalifikacija (Ieva Zarankaitė)

13.30 val. – moterų ieties metimo kvalifikacija (Liveta Jasiūnaitė)


20.30 val. – vyrų šuolių į aukštį kvalifikacija (Adrijus Glebauskas)

20.50 val. – moterų 400 m pusfinalis (Agnė Šerkšnienė)

21.22 val. – vyrų ieties metimo finalas (Edis Matusevičius)

rugpjūčio 10 d., penktadienis

14.40 val. – moterų 4×400 m estafetės atranka


20.22 val. – moterų šuolių į aukštį finalas (Airinė Palšytė)

21.25 val. – moterų ieties metimo finalas (Liveta Jasiūnaitė)

22.50 val. – vyrų 1500 m finalas (Simas Bertašius)

rugpjūčio 11 d., šeštadienis

10.05 val. – moterų 20 km sportinis ėjimas (Brigita Virbalytė-Dimšienė, Živilė Vaiciukevičiūtė)


21.12 val. – moterų 400 m finalas (Agnė Šerkšnienė)

rugpjūčio 12 d., sekmadienis

10.05 val. – moterų maratonas (Vaida Žūsinaitė, Milda Eimontė)

11.00 val. – vyrų maratonas (Remigijus Kančys, Ignas Brasevičius, Valdas Dopolskas, Mindaugas Viršilas)

Grįžti į naujienas
Pasidalinkite