Lietuvos kroso taurės II etapo (Trakai, balandžio 20 d.) patikslinta programa

LLAF daugiakovių ir šuolių su kartimi taurės varžybos: 4 Lietuvos rekordai
2016-12-16

Šiauliuose baigėsi LLAF daugiakovių ir šuolių su kartimi taurės varžybos bei kalėdinės jaunimo ir jaunių daugiakovių varžybos.

Šuoliuose su kartimi nugalėjo baltarusiai Katsiaryna Labanava (3.50) ir Vladzislou Yancheuski (4.60). Antras vietas užėmė Karolina Jasaitė (Kaunas) 3.30 ir Osvaldas Gedrimas (Klaipėda) 4.40. Trečią vietą užėmęs Vladas Baliukas (Kaunas) pagerino Lietuvos 16-mečių uždarų patalpų rekordą bei pakartojo absoliutų 16-mečių rekordą – 4.40 m.

Moterų penkiakovę laimėjo Miglė Liepa Muraškaitė (Vilnius) – 3693 taškai, vyrų septynkovę – Egidijus Zaniauskas (Klaipėda) – 5131 taškas. Jie abu pagerino asmeninius rekordus.